New York City – New York RB 2:1 (kon.) | New England – Chicago Fire 2:1 (kon.) | Philadelphia – DC United 3:1 (kon.)
Toronto – Montreal 2:1 (kon.) | Real Salt Lake – Colorado Rapids 2:0 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
New York City FC
2:1 (1:1)
New York Red Bulls
Neděle 25.08.2019, 01:10 • Yankee Stadium (New York) • Americká MLS

Dnešní derby bylo opravdu se vším všudy. Viděli jsme góly, šance, žluté a taky červenou kartu. Tři body berou domácí po vítězství 2:1 a odskakují svému dnešnímu sokovi v tabulce na šest bodů. Dlouho to však vypadalo lépe s týmem Red Bulls, neboť v 10. minutě zaslouženě otevřel skóre Alex Muyl. Těsně před pauzou vyrovnal z penalty Maximiliano Moralez a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Po přestávce rychle udeřil Héber a domácí celkem zkušeně utkání dohráli i přesto, že Matarrita v závěru dostal červenou kartu. Tři body tak bere mužstvo, které bylo od dvacáté minuty lepším.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a na počtenou! (03:18:33)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 18:17.

90+9

90+9
    Gamarra ještě mohl vystřelit z nebezpečné pozice, jenže na poslední chvíli podklouzl.

90+8
    Poslední minuty jsou hodně nervózní a spíše se v nich nehraje. Nervy cloumají oběma mužstvy.

90+8
    Střídání v týmu New York City FC: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Gary Mackay-Steven.

90+6
    Střídání v týmu New York City FC: ze hřiště odchází Alexandru Mitrita, přichází Sebastien Ibeagha.

90+4
    Matarrita inkasuje červenou kartu za nesportovní chování, neboť se dostal do potyčky s protihráčem.

90+3
    Červenou kartu dostává Ronald Matarrita (New York City FC).

90+3
    Nyní dochází ke komunikaci s videorozhodčím. Sudí se šel podívat na předchozí zákrok.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ronald Matarrita (New York City FC).

90+1
    Nastavovat se bude 6 minut.

90+1
    Parker hlavičkoval těsně vedle levé tyče z pohledu Johnsona.

90
    Simsova kličkovaná málem vyšla domácí draze. Hned dvakrát nebyli při odkopu důrazní, a proto bude následovat rohový kop.

88
    Chanot si pohlídal ofenzivního hráče soupeře a hlavou přistrčil míč brankáři. Johnson měl jednoduchou práci a nyní bude rozehrávat.

87
    Ring při souboji schytal tvrdou ránu a musí to náležitě rozdýchávat.

86
    Mitrita při faulu soupeře si vybojoval přímý kop, který také sám rozehrál. Přestože jeho technická rána nebyla úplně špatná, tak důraz jí chyběl a Robles si připsal jednoduchý zákrok.