Nymburk – Jablonec n/N 0:0 (zruš.) | Detva – HC Slovan 1:2 (kon.) | Vítkovice – Trenčín 5:0 (0:2 po s.n.)
Mladá Boleslav – K. Vary 3:1 (kon.) | Třebíč – Šumperk 8:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 0:0 (zruš.)
Kadaň – Sokolov 1:6 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 6:2 (kon.)
Opava – Vítkovice U23 4:5 (po pr.) | Nový Jičín – MŠK Púchov 1:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Bílina 8:2 (kon.)
Kolín – Žďár n/S 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 3:0 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 3:2 (po pr.)
Benátky n/J – Litoměřice 0:0 (zruš.) | Děčín – China Golden Dragon 9:2 (3:1 po s.n.)
HK Nový Jičín
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
MŠK Púchov
Úterý 27.08.2019, 18:00 • Nový Jičín • Přípravné zápasy

Přátelé, viděli jsme zápas, který je tolik typický pro přípravné utkání Ďáblů. Optická převaha, spousta šancí, ale v konečném důsledku marnost nad marnost. Chybí mi osobní zaujetí, někdo, kdo by dokázal tým nabudit, semknout. No, uvidíme, co mají domácí trenéři v plánu, ale s tímto výkonem nevím, nevím jak vysoké mohou být smělé cíle ve druhé lize. Uvidíme.
    S přáním pěkného večera se loučí Bob (20:06:43)

59:16
    Púchov v poklidu dohrává.

58:34
    Sonnek ani nevěděl jk zastavil puk mířící k jeho levé tyčce, ale nakonec uspěl.

56:26
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    A Ďáblové se konečně dočkali, trefuje se David Štefka.

56:01
    Teď si s celou obranou Ďáblů pohrál Dimitriev, ale skórovat již nedokázal.

54:22
    Hraje se v pěti a nebojím se nazvat přesilovky Ďáblů TRAGÉDIE sama.

53:48
    Skoro dvouminutová přesilovka Ďáblů je pryč.

51:48
    Opět stejný trest pro Púchov a teď už snad Ďáblové musí...

51:42
    Šance v přesilovce 5 na tři, dokážou Ďáblové dát gól?

50:00
    Ďáblové hrají opět přesilovku.

47:01
    Tým MŠK Púchov právě vstřelil branku!
    Další bolestnou dýku do zad zabodává Púchov, který proměňuje každou šanci.

46:47
    Ďáblové se stále tlačí dopředu, ale jsou to plané naděje.

44:40
    parádně sehraná přesilovka Púchova znamená pro domácí tříbrankové manko.

42:37
    Tomeček si vysloužil dvě minuty za takové nenápadné sekání, ale rozhodčí stál těsně vedle.

40:20
    První šanci zápasu promarnil Slovák, třela sice pěkná, tvrdá, ale mimo.

40:01

Kdo si přečte hodnocení první třetiny, pak není co dodat ani po třetině druhé.

40:00

Bob

Branky a nahrávky: 57. ŠTEFKA – 2. PRUS (Romanov), 25. ROMANOV (Prus), 45. ROMANOV (Urban), 48. PIŠOJA

HK Nový Jičín: Sonnek V., Palička D., – Hruška, Tolokonnikov, Rufer, Gřesík,Tomeček, Metelka – Macuh. Pecha, Slovák, Štefka, Lehečka, Poruba, Krupa, Palička F., Plitko, Vaňo, Hilšer, Irgl
    MŠK Púchov: Hrušík, Baštuga. – Božík, Hudík, Pišoja, Urban, Húska, Haluška, Bielovsov, – Schevchenko, Romanov, Pšúrný, Prus, Deneš, Zubek, Dmitriev, Ladecký, Šimíček