Lille – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Nice – Marseille 1:2 (kon.)
Lille OSC
3:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Středa 28.08.2019, 19:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:17:16)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:11.

Utkání je u konce a Lille se raduje z jasné výhry o tři branky. Ve druhé půli se sice dlouho hrálo dosti takticky a bez šancí, to však vzalo za své v 69. minutě, kdy proměnil pokutový kop Jonathan Bamba a uklidnil domácí tým. O šest minut později padl ještě jeden gól, to se dnes podruhé trefil Victor Osimhen. Saint-Étienne nenašlo na tyto údery odpověď a zápas tak skončil výsledkem 3:0. Lille tak zaznamenalo druhou výhru v sezóně, naopak Saint-Étienne poprvé prohrálo.

90+3

90+2
    Nedovolený zákrok hostů na půlce, hráči Lille si už ale pouze přihrávají na krátkou vzdálenost.

90+1
    Osimhen zaútočil na hattrick, na pravé straně vápna měl trochu prostoru, Ruffier jeho prudkou střelu po zemi zvládl vykopnout.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Už i ze strany Saint-Étienne vidíme takový pěší fotbal, o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto.

88
    Celik s Ikoném založili protiakci Lille, míč ale opět drží pouze u středového kruhu.

87
    Sražený centr z pravé strany se k Maignanovi vůbec nedostal, jeho obránci míč zastavili a sami rozehráli.

86
    Hosté už otevřeli svou obranu, Lille tak může pronikat po křídlech na útočnou polovinu.

85
    Maignan bude rozehrávat od vlastního vápna, s odkopem vůbec nikam nepospíchá.

84
    Rohový kop pro hostující tým, k praporku pospíchal Ryan Boudebouz. Jeho centr si však Maignan v poklidu stáhl do rukavic.

83
    A když je potřeba, tak přijde razantní odkop od šestnáctky, tak jak to nyní předvedl José Fonte.

82
    Lille drží míč daleko od své branky, to je to, co domácím vyhovuje na maximum.

81
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Adama Soumaoro.
    80. Původně odpískaná penalta za Ikoného ruku byla po kontrole u videa odvolána

80
    A penalta se odvolává, Ikoné dle kontroly u videa rukou nezahrál a bude se rozehrávat od Maignanovy branky.