Lille – Saint-Étienne 3:0 (kon.) | Nice – Marseille 1:2 (kon.)
OGC Nice
1:2 (0:1)
Olympique Marseille
Středa 28.08.2019, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

V dnešním zápase jsme mohli vidět dvě nekompromisně kopnuté penalty, nejdříve od Cypriena a následně od Payeta. Nice po nepříliš povedeném poločasu vstoupilo do toho druhého aktivněji, celý druhý poločas určovalo tempo hry a předvádělo svou dominanci na hřišti. Marseille zkušeně dohrálo konec zápasu a připisuje si první vítězství v letošní sezóně. (23:21:15)

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Pierre Lees-Melou (OGC Nice).

90+4
    Rohový kop budou rozehrávat hosté.

90+3
    Marseille nedaruje domácím ani metr zadarmo.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Mandanda si došel pro oba centry, které na něj byly vyslány.

89
    Domácí budou rozehrávat rohový kop.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Bouna Sarr, přichází Duje Ćaleta-Car.

87
    Nice tlačí čas, snaží se rychle proniknout na půli soupeře.

85
    Domácí budou rozehrávat standartní situaci na polovině soupeře.

84
    Dante svým dlouhým nákopem nedokázal nalézt spoluhráče.

82
    Velice nepřesnou střelu vyslal jeden z domácích hráčů na branku soupeře. Gólman nemusel zasahovat.

81
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Darío Benedetto, přichází Luiz Gustavo.

80
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Andy Pelmard, přichází Mickaël Le Bihan.