Uničov – Zlín 1:4 (kon.) | Ústí n/O – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Velvary – Žižkov 0:1 (kon.)
Zápy – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Ždírec – Líšeň 0:4 (kon.) | Domažlice – Ústí n. L. 2:2 (4:3 po pen.)
Písek – Teplice 1:3 (kon.) | Motorlet – Vyšehrad 0:5 (kon.) | Králův Dvůr – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná 1:3 (kon.) | Chlumec n/C – Příbram 2:1 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 4:4 (3:5 po pen.)
Lanžhot – Ostrava 1:3 (kon.) | Vltavín – Vlašim 2:1 (kon.) | Mar. Lázně – Liberec 2:5 (kon.)
Olešnice – Opava 0:6 (kon.) | Petřkovice – Brno 3:4 (po pr.) | Přepeře – Chrudim 0:1 (kon.)
Štěchovice – Sokolov 1:4 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:3 (0:2)
MFK Karviná
Středa 28.08.2019, 17:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • MOL Cup • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:35)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:11. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:13.

Je konec tohoto zápasu v rámci 2. kola MOL Cupu. Karviná dnes vyhrála ve Frýdku-Místku 3:1 a postupuje tak dál, zatímco Frýdeckomístečtí se po zbytek sezóny mohou soustředit na MSFL.
    Od úvodního výkopu byli hosté ve velkém tlaku, zatímco Lipina bránila v hlubokém bloku a snažila se projít dopředu v rychlých protiútocích. Ve 31. minutě ale hostující hráč nejprve napálil břevno a posléze se obránce Frýdku-Místku dopustil faulu uvnitř vápna. Pokutový kop si tak vzal na starost Dávid Guba, který jej s přehledem proměnil. Ve 43. minutě ještě zvýšil náskok Galuška.
    Do druhé půle hosté vstoupili skvěle, když se v 51. minutě prosadil hlavičkou k levé tyči Petráň. V 62. minutě ovšem získali Frýdeckomístečtí penaltu, kterou sice Šumský neproměnil, ale z dorážky skóroval Visič a dal tak domácím menší naději. Hosté si ale závěr zápasu zkušeně pohlídali a gólu jsme se už nedočkali.

90+3

90+3
    Posléze se ještě snažil něco vymyslet Putyera, ale jeho střela byla zblokována.

90+2
    Teplý se ještě dopustil nedovoleného zákroku a následuje volný kop Karviné.

90+2
    Ovšem s volným kopem si obrana hostů poradila i tentokrát.

90+1
    Nyní přišel faul ze strany hostujícího hráče na Telnara a Frýdek-Místek má pravděpodobně poslední šanci skórovat.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Následně se dostal sice ke střele Bialek, ale jeho pokus by nestačil výšce snad ani brance v rugby.

89
    Šumského lob do vápna si zpracovával Telnar, který nakonec vybojoval pro domácí mužstvo rohový kop z pravé strany.

88
    Už to vypadalo, že se Mario Telnar dostane do protiútoku, ale nakonec se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

87
    Galuškovi se podařilo dostat do šestnáctky soupeře, ale jeho střela byla zblokována domácím obráncem a následuje tak rohový kop Karviné.

86
    Nikolas Šumský předvedl skvělou techniku, když se dostal přes obránce, ale jeho zakončení levou nohou nemělo sílu a skončilo tak bezpečně v moci brankáře Pastornického.

85
    Michal Petráň se dostal do zakončení, ale jeho střela skončila pouze vedle brány.

84
    Karviná si hlídá konec tohoto zápasu a nikam se nežene. Momentálně se tak na trávníku neděje vůbec nic, i když domácí trenér stále burcuje své hráče.

83
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Bukata, přichází Wala.

82
    Martin Bukata zůstal ležet na hrací ploše a hra je tak přerušena.

81
    Po skvělé kombinaci Frýdeckomísteckých přišel centr Šumského z pravé strany, ale ten našel pouze hlavu hostujícího hráče.

Michal Raška

Branky: 62. Visič – 31. Guba (pen.), 43. Galuška, 51. Petráň

Karty:   73. Hýbl (FRM) – 41. Krivák (KAR), 77. Weber (KAR)

Neproměněná penalta: 62. Šumský (FRM), brankář Pastornický zneškodnil

FK Frýdek-Místek: Ciupa – Kebísek, Bialek, Skwarczek (46. Teplý), Hýbl, Kaizar, Hurta, Ožvolda, Šumský, Visič (80. Bányácski), Varadi (C) (57. Telnar)
    Náhradníci: Bárta – Literák, Bányácski, Hruška, Kutáč, Teplý, Telnar

MFK Karviná: Pastornický – Putyera, Krivák, Stropek, Čonka – Smrž – Vlachovský, Weber, Bukata (83. Wala), Puchel (35. Galuška) – Guba (C) (48. Petráň)
    Náhradníci: Neuman – Ndefe, Rundič, Kouřil, Wala, Galuška, Petráň

Rozhodčí: Alex Denev – Ivo Nádvorník, Kamil Hájek