Uničov – Zlín 1:4 (kon.) | Ústí n/O – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Velvary – Žižkov 0:1 (kon.)
Zápy – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Ždírec – Líšeň 0:4 (kon.) | Domažlice – Ústí n. L. 2:2 (4:3 po pen.)
Písek – Teplice 1:3 (kon.) | Motorlet – Vyšehrad 0:5 (kon.) | Králův Dvůr – Dukla Praha 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná 1:3 (kon.) | Chlumec n/C – Příbram 2:1 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 4:4 (3:5 po pen.)
Lanžhot – Ostrava 1:3 (kon.) | Vltavín – Vlašim 2:1 (kon.) | Mar. Lázně – Liberec 2:5 (kon.)
Olešnice – Opava 0:6 (kon.) | Petřkovice – Brno 3:4 (po pr.) | Přepeře – Chrudim 0:1 (kon.)
Štěchovice – Sokolov 1:4 (kon.)
Loko Vltavín
2:1 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 28.08.2019, 17:00 • U Průhonu, Praha • MOL Cup • 2. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (18:56:47)

Dnešní utkání je u konce. Vltavín se štěstím vítězí nad favorizovanou Vlašimí 2:1 a postupuje tak do 3. kola MOL Cupu.

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí hráči, kteří se už v první minutě radovali ze vstřelené branky. Na centr z levé strany si vyskočil Filipe Vieira a hlavičkou skóroval k tyči. Pak už to byl ale boj, mírně navrch měli hosté, kteří ale nedokázali svůj tlak dlouho přetavit v tolik potřebnou branku. V 19. minutě navíc musel kvůli zranění střídat mladík Adama Diamé, kterého nahradil Oskar Fotr. Ten ve 43. minutě prolomil gólové ticho, kdy skvěle přeloboval domácího gólmana.

Druhý poločas už byl na góly chudší. Rozhodující branku vsítil v 80. minutě Pejša, když dobře se gólově prosadil střelou z bezprostřední blízkosti k levé tyči.

90+3

90+3
    Jednu z posledních šancí Vlašimi na vstřelení branky ukončuje pomezní rozhodčí zamáváním ofsajdu.

90+2
    Útočný faul ukončuje další Vlašimský útok. Vypadá to, že by Vltavín už dnešní utkání měl dovést do vítězného konce.

90+1
    Střídající Šmalcl dobrým obranným zákrokem zastavil se rodící se hostující brejk. Vlašimi zbývá posledních posledních pár minut do konce utkání.

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Šmalcl.

89
    Po tvrdém hlavičkovém souboji zůstali dva hráči ležet na zemi. Hra je opět přerušena.

88
    Tak tohle bylo parádní. Filipe Vieira parádním naznačením poslal dvojici středočeských obránců na druhou stranu. Nakonec si ale ve vzduchu trošku zaplaval, na což mu hlavní sudí neskočil a nezapískal tak faul v prospěch domácích.

87
    Centr z hloubi pole našel pouze hlavu bránícího Martina Uvíry, který míč bez váhání poslal pryč z vápna.

87
    Nepřesná Vlašimská kombinace končí ztrátou míče. Patrik Štorc si dobře pohlídal míč mířící do zámezí, a bude tak odkopávat od vlastní branky.

86
    Mohlo být rozhodnuto! Petr Pejša dostal dobrý pas za hostující obranu, u míče byl ale nakonec později než brankář Josef Řehák.

85
    František Mysliveček vybojoval u lajny míč a ihned ho odkopl do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

84
    Vltavín vybojoval aut. Vlašim už nemá na vyrovnání moc času, základní hrací doba končí za necelých šest minut.

83
    Povedený domácí signál. Centrovaný balón našel hlavu kapitána Martina Uvíry, který ho poslal na zadní tyč. Tam se do zakončení málem procpal Brazilec Filipe Vieira. K rozhodnutí dnešního utkání mu chybělo pár centimetrů.

82
    Faul na polovině hřiště. Vltavín s rozehrávkou navíc vůbec nepospíchá a získává tak cenný čas do konce utkání.

80
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Tak tohle byl parádní gól! Už to vypadalo, že střílený centr Filipeho Vieiry uklidí v náručí hostující gólman Josef Řehák. Balón na poslední chvíli ale tečoval PETR PEJŠA, který ho umístil k levé tyči. Vltavín jde deset minut před koncem zápasu do vedení!

77
    Další velká šance pro Vlašim! Přízemní centr z levé strany zakončil jeden z hostujících hráčů do bližší tyči!