MŠK Tesla Stropkov – Poprad 0:2 (kon.)
MŠK Tesla Stropkov
0:2 (0:0)
FK Poprad
sk Středa 28.08.2019, 16:30 • MŠK TESLA Stropkov • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Poprad s miernymi problémami, ale napokon postupuje do 3. kola Slovnaft Cupu. V ňom sa stretne s Tatranom Prešov, pôjde teda o slušné derby. Stropkov bol v hre o penalty prakticky až do samého konca, domácich zlomil gól z 89. minúty. (18:24:33)

Strely na bránu: 2:9. Strely mimo: 5:12. Rohy: 4:5.

90+2

90+1
    Nachádzame sa už v nadstavenom čase, lopta je ďaleko od Maleca.

90
    Poprad dal gól! V tomto momente je rozhodnuté. Poisťovací gól prichádza minútu pred koncom riadneho hracieho času, postaral sa oň VADYM YANCHAK.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 300 divákov.

88
    Nervóznejší záver stretnutia, niet sa čomu čudovať.

87
    Žltú kartu dostáva Dávid Gallovič (FK Poprad).

86
    Žltú kartu dostáva Matúš Štefančík (MŠK Tesla Stropkov).

84
    Zakončenie ale neprichádza, Poprad si tak môže vydýchnuť.

83
    MŠK Tesla so štvrtým rohovým kopom na konte.

82
    Ani nie desať minút do konca riadnej hracej doby. Udrží Poprad svoj náskok?

80
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

78
    Striedanie v tíme MŠK Tesla Stropkov: z ihriska odchádza Kristián Pál, prichádza Branislav Artim.

78
    Toto bol výborný kúsok od hosťujúceho futbalistu, akcia skončila až vo finálnej fáze pred pokutovým územím.

77
    Výlet domáceho borca nedopadol najlepšie z jeho pohľadu. Vhadzovanie pre hostí.

75
    MŠK ale bleskovo zaútočilo z brejku, výsledkom je len ofsajd.

74
    Center sa hosťom úplne nepodaril, je to však na niečo dobré. Zblokovaná lopta – uvidíme roh.