Košice – Michalovce 4:0 (kon.) | Prostějov – Vítkovice 2:4 (nedohr.) | Kopřivnice – MŠK Púchov 8:2 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:7 (kon.) | Kadaň – Crimmitschau 6:2 (kon.) | Bolzano – Kladno 7:3 (kon.)
HC Košice
4:0 (1:0, 2:0, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 30.08.2019, 16:00 • Crow Aréna, Košice • Přípravné zápasy

Prípravné stretnutie medzi HC Košice a HK Dukla Ingema Michalovce je na konci, po výsledku 4:0 sa z výhry teší celok domácich.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok dňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:14:58)

Skončilo sa doplňujúce predĺženie.

64:44
    Košičania už skrátenú presilovú hru nevyužili, Marcel Haščák to napálil do hornej žrde. Predĺženie tak presný zásah neprinieslo,

63:12
    Ani jeden z celkov nemá záujem útočiť. Hráči by sa už zrejme najradšej videli v kabínach.

62:11
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Aki Juusela – 2 min., hákovanie).

61:36
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Marcel Haščák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

61:03
    Aki Juusela prebral puk za Trenčanom a previezol ho na opačnú strelu. Opäť sa to zaobišlo bez vážnejšieho zakončenia.

60:34
    V jeho úvode boli aktívnejší Michalovčania. Tí to skúšali krížnou strelou, no puk napokon priestor Košarišťanovej bránky nezasiahol.

60:01
    Začalo sa doplňujúce predĺženie.

Diváci si ešte užijú doplňujúce predĺženie troch proti trom v trvaní piatich minút.

Koniec tretej tretiny.

59:30
    Posledných 30 sekúnd, čakáme na záverečnú sirénu.

58:43
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Christophe Lalancette – 2 min., hákovanie).

58:37
    Aktivita Klhůfka, ale ani on toho pri mantineli veľa nevyčaroval. Ešte si však Košice zahrajú presilovú hru.

57:58
    Bdžoch posúval na spoluhráčov. Tí potrebovali striedať, preto s pukom len cúvali za svojho brankára. Posledné dve minúty tretej tretiny sa blížia.

56:42
    Zdá sa, že zápas sa už bude skôr len dohrávať. Hostia sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, ale nemajú veľa možností, ako Košarišťana ohroziť. Košická defenzíva je dnes príliš pevná.

55:36
    Zakončenie z pravej strany, puk narazil do betónov Košarišťana. Ten ho následne prikryl, vhadzovať sa tak bude v pásme Oceliarov.

55:30
    Trenčan puk spracoval hokejkou, rozohrať sa ale neodvážil. Pristavil ho tak Hvilovi, čo stalo Michalovce niekoľko sekúnd zo zápasu.