Luleå – Liberec 4:1 (kon.) | Färjestad – Ambri-Piotta 2:1 (kon.) | Mnichov – Banská Bystrica 3:0 (kon.)
Zug – Hämeenlinna 3:4 (0:2 po s.n.) | Plzeň – Rungsted Seier Capital 9:3 (kon.) | EC-KAC – Frisk Asker 3:0 (kon.)
Biel – Tappara 1:0 (kon.) | Belfast Giants – Augsburg 2:3 (po pr.)
EHC Biel-Bienne
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Tappara Tampere
Sobota 31.08.2019, 19:45 • Tissot Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina A

Tímto se s Vámi loučím, mockrát Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (22:06:22)

Nováček z Bielu se raduje z druhého vítězství, tentokrát zaskočil tradičního účastníka z Tampere, který byl sice většinu zápasu lepší, vyprodukoval i více střel, ale hraje se na góly a právě jediný vstřelili domácí. Těm zajistil skvělou tečí tři body do tabulky Riat. Ve skupině A tak patří Bielu druhé místo, naopak Tappara je překvapivě až třetí, navíc nezískala jediný bod.

60:00
    Vyloučení v týmu Tappara (Valtteri Kemiläinen – 2 min., krosček).

59:49
    Biel dostává kotouč do střední třetiny, to vypadá pro švýcarský tým nadějně.

59:25
    Tappara investuje všechny síly do útoku, samozřejmě hraje bez brankáře, ale střela od modré do brány nepropadla.
    58:52 Damien RIAT - 1:0

58:52
    Biel právě vstřelil branku!
    Švýcaři využívají závěrečnou přesilovou hru, díky čemuž pravděpodobně vyhrají! Pouliot se napřáhl od modré čáry. Jeho ránu skvěle tečoval DAMIEN RIAT, který nedal Heljankovi sebemenší šanci a pravděpodobně vystřelit svému týmu tři body. Asistence: Marc-Antoine Pouliot a Anssi Salmela.

57:59
    Vyloučení v týmu Tappara (Niko Ojamäki – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:48
    Na druhé straně mohl jít do vedení Biel, rychlý útok skončil střelou do brankové konstukce!

57:29
    Vauhkonen pod tlakem zakončil bekhendem, ale i když nemířil úplně špatně, kotouč ani tentokrát v domácí síti nekončí.

56:55
    Domácí gólman opět zasáhl. Na nic nečekal a okamžitě své spoluhráče poslal do protiútoku.

56:32
    Po dlouhé době zkoušel něco vymyslet EHC, ale ten v útočném pásmu prohrál souboj o puk.

55:58
    Ani další dvě střely v domácí kleci neskončily, první vyrazil Hiller a druhá už byla nepřesná.

55:24
    Domácí mají za sebou i toto oslabení a vypadá to, že se půjde do prodloužení.

54:53
    Karjalainen se dostal skrz dva soupeřící hráče, k zakončení se ale nakonec neodhodlal, raději přihrál.

54:12
    Tampere se do útoku velmi rychle vrací, ale další závar před Hillerem nekončí gólem.

53:50
    Bielu kromě nepřesné střely nic nedovolil, kotouč už dokonce dostal ze své třetiny.