CSKA Moskva – Omsk | 1:3 (kon.) |
Junosť Minsk – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Frölunda – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Skellefteå – Grenoble | 1:2 (kon.) |
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Tychy – Mannheim | 2:3 (po pr.) | | | Kärpät – Bern | 2:3 (po pr.) |
Pelicans Lahti – Lausanne | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Vienna Capitals – Djurgården | 1:2 (kon.) |
Kladno – Norimberk | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Sokolov – Bayreuth | 4:5 (3:4 po s.n.) |
Trutnov – Děčín | 3:5 (kon.) |
po s.n. (3:4)
HC Baník Sokolov
4:5
(2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)
EHC Bayreuth
57:24
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Přindiš – 2 min., hákování).
|
|
47:59
|
Vyloučení v týmu EHC Bayreuth (Veisert – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
47:53
|
Vyloučení v týmu EHC Bayreuth (Karlsson – 2 min., nesportovní chování).
|
|
32:20
|
Vyloučení v týmu EHC Bayreuth (Martens – 2 min., hákování).
|
|
22:30
|
Vyloučení v týmu EHC Bayreuth (Kolb – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
13:41
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Michálek – 2 min., zásah do nohou).
|
|
10:35
|
Vyloučení v týmu EHC Bayreuth (Kronawitter – 2 min., faul kolenem).
|
|
08:07
|
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Přindiš – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
14. Vrána (Vodička), 18. Kverka (Stříbrný, Čurda), 48. Kuběna, 50. Zadražil (Rohan) – 1. Bartosch, 10. Lillich, 32. Kolb (Kunz), 46. Gron (Schmidt, Järveläinen)
Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Štefan Belko
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Davidek (BAY)
1:0 Kuběna (SOK)
2. série:
1:1 Bartosch (BAY)
2:1 Zadražil (SOK)
3. série:
2:2 Kolozvary (BAY)
2:2 Vracovský (SOK)
4. série:
2:3 Lillich (BAY)
2:3 Kovařík (SOK)
5. série:
2:3 Busch (BAY)
3:3 Kverka (SOK)
6. série:
3:3 Davidek (BAY)
3:3 Kuběna (SOK)
7. série:
3:3 Bartosch (BAY)
3:3 Vrána (SOK)
8. série:
3:4 Kolozvary (BAY)
3:4 Bečvář (SOK)
HC Baník Sokolov:
Fečo (Kuchař) – Přindiš (A), Vodička, M. Rohan, Michálek, Tomeček, Rulík, Zavřel – Vracovský, T. Rohan (C), Kovařík, Kuběna, Zadražil, Osmík, Čurda, Kverka, Stříbrný, Křehlík, Vrána, Bečvář, Čejka.
Náhradníci:
Trenér:
EHC Bayreuth: Herden (Jaeger) – Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann – Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
EHC Bayreuth: Herden (Jaeger) – Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann – Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Štefan Belko
Diváci:
Adam Dořák