CSKA Moskva – Omsk | 1:3 (kon.) |
Junosť Minsk – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Frölunda – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Skellefteå – Grenoble | 1:2 (kon.) |
Cardiff – Moser Medical Graz 99ers | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Tychy – Mannheim | 2:3 (po pr.) | | | Kärpät – Bern | 2:3 (po pr.) |
Pelicans Lahti – Lausanne | 4:5 (1:3 po s.n.) | | | Vienna Capitals – Djurgården | 1:2 (kon.) |
Kladno – Norimberk | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Sokolov – Bayreuth | 4:5 (3:4 po s.n.) |
Trutnov – Děčín | 3:5 (kon.) |
po s.n. (3:4)
HC Baník Sokolov
4:5
(2:2, 0:1, 2:1 - 0:0)
EHC Bayreuth
Konec zápasu.
(18:56:58)
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
8. série
3:4
|
Bečvář neproměňuje.
|
|
8. série
3:4
|
Kolozvary proměňuje.
|
|
7. série
3:3
|
Vrána neproměňuje.
|
|
7. série
3:3
|
Bartosch neproměňuje.
|
|
6. série
3:3
|
Kuběna neproměňuje.
|
|
6. série
3:3
|
Davidek neproměňuje.
|
|
5. série
3:3
|
Kverka proměňuje.
|
|
5. série
2:3
|
Busch neproměňuje.
|
|
4. série
2:3
|
Kovařík neproměňuje.
|
|
4. série
2:3
|
Lillich proměňuje.
|
|
3. série
2:2
|
Vracovský neproměňuje.
|
|
3. série
2:2
|
Kolozvary proměňuje.
|
|
2. série
2:1
|
Zadražil proměňuje.
|
|
2. série
1:1
|
Bartosch proměňuje.
|
|
1. série
1:0
|
Kuběna proměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
1. série
0:0
|
Davidek neproměňuje.
|
|
Samostatné nájezdy začínají.
|
Branky a nahrávky:
14. Vrána (Vodička), 18. Kverka (Stříbrný, Čurda), 48. Kuběna, 50. Zadražil (Rohan) – 1. Bartosch, 10. Lillich, 32. Kolb (Kunz), 46. Gron (Schmidt, Järveläinen)
Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Štefan Belko
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Davidek (BAY)
1:0 Kuběna (SOK)
2. série:
1:1 Bartosch (BAY)
2:1 Zadražil (SOK)
3. série:
2:2 Kolozvary (BAY)
2:2 Vracovský (SOK)
4. série:
2:3 Lillich (BAY)
2:3 Kovařík (SOK)
5. série:
2:3 Busch (BAY)
3:3 Kverka (SOK)
6. série:
3:3 Davidek (BAY)
3:3 Kuběna (SOK)
7. série:
3:3 Bartosch (BAY)
3:3 Vrána (SOK)
8. série:
3:4 Kolozvary (BAY)
3:4 Bečvář (SOK)
HC Baník Sokolov:
Fečo (Kuchař) – Přindiš (A), Vodička, M. Rohan, Michálek, Tomeček, Rulík, Zavřel – Vracovský, T. Rohan (C), Kovařík, Kuběna, Zadražil, Osmík, Čurda, Kverka, Stříbrný, Křehlík, Vrána, Bečvář, Čejka.
Náhradníci:
Trenér:
EHC Bayreuth: Herden (Jaeger) – Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann – Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
EHC Bayreuth: Herden (Jaeger) – Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann – Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Grech, Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Štefan Belko
Diváci:
Adam Dořák