Remeš – Lille 2:0 (kon.) | Rennes – Nice 1:2 (kon.) | Štrasburk – Monaco 2:2 (kon.)
Marseille – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Stade de Reims
2:0 (0:0)
Lille OSC
Neděle 01.09.2019, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Po první půli, kdy se nic moc nedělo nás druhý poločas hodně překvapil. Nejdříve se Yazici dopustil druhého faulu a dostal červenou. Domácí potom získali i výhodu pokutového kopu, který proměnil Doumbia. Hosté se snažili dál, ale nic jim nevycházelo, nakonec dostali v čase 90 druhý gól, když si na centr naběhl NKada. Hosté v závěru kopali pokutový kop, jenže Rajković dokázal vyrazit do tyče. Domácí vyhráli tedy 2:0. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek neděle. (16:57:12)

90+6

90+6
    Maignan vyrazil centr a zápas končí.

90+6
    Rohový kop vybojoval domácí tým.

90+5
    Lille rozehráva přímý kop, ale obrana je v pozoru a k ničemu soupeře nepouští.