Admira Praha – Vltavín 3:2 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Sparta B – Hostouň 6:1 (kon.)
Plzeň B – Motorlet 0:0 (3:5 po pen.) | Táborsko – Příbram B 5:0 (kon.) | Štěchovice – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
5:0 (3:0)
FK Příbram B
Neděle 01.09.2019, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo
    83. Stephano Alves de Almeida - 5:0

83
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Asi nikdo nepočítal s tím, že by si Příbram mohla odvést takto velký debakl! Pátý gól dal z přímého kopu z hranice pokutového území STEPHANO ALVES DE ALMEIDA.
    52. Zbyněk MUSIOL - 4:0

52
    Snažení Mponda skončilo neúspěchem, akce Táborska ale pokračovala a skončila čtvrtým gólem v příbramské síti, o který se zasloužil zcela volný ZBYNĚK MUSIOL.
    45+1. Zbyněk MUSIOL - 3:0

45+1
    Ještě před přestávkou mají domácí na dosah další tři body! Míč si na penaltový bod postavil ZBYNĚK MUSIOL a střelou doprostřed branky překonal Kočího, který skákal ke své levé tyči.

40
    Pět minut před koncem první půle domácí navyšují svůj náskok na rozdíl dvou gólů! Zasloužil se o to nejlepší střelec soutěže DANIEL MARTINS MPONDO.

19
    Domácí jsou v devatenácté minutě odměněni za svůj dosavadní vynikající výkon prvním gólem, který padl díky LEOŠI VOZIHNOJOVI.