Bohemians B – Ústí n/O 2:1 (kon.) | Dukla B – Hr. Králové B 2:1 (kon.) | Zápy – Pardubice B 4:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:1 (0:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 01.09.2019, 10:15 • SK Čechie Uhříněves • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

90+2
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Patrik Vala.

81
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Ismar Begič, přichází Miroslav Václavík.

77
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Špatenka, přichází Jared Jason Abrahams.
    76. OSMANČÍK - 2:1

76
    Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Pražané otáčejí skóre zápasu a jdou poprvé do vedení! Od zisku tří bodl je navíc dělí něco okolo deseti minut. Rozhodující branku vstřelil PAVEL OSMANČÍK.

75
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Dominik Nátr.

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Habrman, přichází Matěj Krátký.

61
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Filip Grepl.
    56. ZÁVIŠKA - 1:1

56
    Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Domácí se konečně prosazují a srovnávají stav dnešního zápasu! Jede se tedy od znovu. První gól svého týmu vstřelil JAN ZÁVIŠKA.

55
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Marvis Amadin Ogiomade, přichází Pavel Osmančík.

29
    Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
    14. SOUČEK - 0:1

14
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Hostující tým se jako první dostává do vedení, když otevírá skóre zápasu ve čtrnácté minutě! Trefil se JAN SOUČEK!

Z důvodu technických problémů jsme nuceni Vám ze zápasu přinést jen změny stavu!