Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.)
HC Olomouc
6:5 (3:1, 1:3, 1:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Úterý 03.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké plecharény, na viděnou! (19:30:11)

61:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    S návratem vyloučeného Bartejse na led se prosadil tvrdou střelou VOJTĚCH TOMEČEK a je rozhodnuto! V dnešním utkání vítězí Olomouc!

60:56
    Škůrkovo nahození srazil jeden z bránících hráčů vedle branky.

60:20
    Brněnští ale domácí hráče k ničemu nepustili a vracejí puk k Lukášovi.

60:02
    Úvodní buly pro Olomouc, která ještě dohrává více než polovinu přesilovky.

60:01

Třetí třetina nakonec přinesla další dvě branky, na každé straně jednu a je opět vyrovnáno! Olomouci vrátil vedení v přesilovce Vojtěch Tomeček, ale v závěru zápasu dostali početní výhodu i hosté a tu trestal Jakub Orsava. Po krátké přestávce tak bude utkání pokračovat prodloužením.

60:00

59:46
    Puk míří opět za Lukášovu branku.

59:27
    Oleszovi utekl puk a Brněnští vyhazují přes všechny čáry.

59:11
    Olomouc si v závěru zahraje ještě jednu přesilovku! Tomáš Bartejs (KOM) je vyloučen za zdržování hry!

59:07
    Olomoučtí jeli tři proti jednomu, celou akci ale dobruslil druhý obránce Komety, který včas zastavil přihrávku na Buriana.

58:41
    Kometa právě vstřelila branku!
    V obrovské změti hráčů před branku Lukášovi vypadl puk a JAKUB ORSAVA ho poslal pod jeho betony do branky. Bez asistence.

58:19
    Kucsera zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale Lukáš vedení svého týmu uhájil.

57:56
    Škůrkovi vyhození příliš nesedlo, přesto se nakonec kotouč doklouzal až za Čiliakovu branku.

57:34
    Až teď letí kotouč přes všechny čáry.

57:24
    Pyrochtův pokus Lukáš zastavil, Olomouci se ale nedaří vyhodit.

57:00
    Kometa má jednu z posledních šancí na vyrovnání! Vilém Burian (OLO) putuje na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 9. Nahodil (Olesz, Jaroměřský), 10. Tomeček (Knotek, Ostřížek), 20. Handl, 33. Škůrek (Olesz, Kolouch), 57. Tomeček (Nahodil, Knotek), 62. Tomeček – 2. Němec (Hruška), 24. Orsava (Kucsera, Plekanec), 30. Horký (Němec), 36. Plášek (Hruška), 59. Orsava

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Švrček, Dujsík – Tomeček, Knotek, Ostřížek – Klimek, Kolouch, Strapáč – Olesz, Nahodil, Burian – Hecl, Handl, Laš.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Klimeš) – Bartejs, Pyrochta, Baranka, Němec, Malec, Štencel, Mikyska – Zaťovič, Holík, Mueller – Hruška, Plekanec, Horký – Orsava, Lev, Kucsera – Plášek, Kusko, Jenyš.

Rozhodčí: Cabák, Koziol – Hanzlík, Zedník