Trenčín – Zlín 2:6 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 8:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:5 (po pr.)
SHK Hodonín – Skalica 2:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 4:6 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 2:1 (po pr.) | Nymburk – Kobra 0:0 (zruš.)
Klatovy – Kadaň 1:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.)
Zvolen – HC Slovan 2:1 (kon.)
HC Olomouc
6:5 (3:1, 1:3, 1:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Úterý 03.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy

59:11
    Olomouc si v závěru zahraje ještě jednu přesilovku! Tomáš Bartejs (KOM) je vyloučen za zdržování hry!

57:00
    Kometa má jednu z posledních šancí na vyrovnání! Vilém Burian (OLO) putuje na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

54:35
    Olomouc si zahraje přesilovku! Dvě minuty za držení protihráče si odpyká Tomáš Malec (KOM).

50:03
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Škůrek – 2 min., hákování).

32:57
    Je tady další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Jan Knotek (OLO) si odpyká dvě minuty za podrážení.

32:12
    Vyrůbalík se na modré čáře vyhnul Tomáši Plekancovi (KOM), který se po něm ještě natáhl rukama a poslal ho k ledu. Rozhodčí ho tak ocenili dalším dvouminutovým trestem.

26:59
    Přesilovku si zahrají pro změnu domácí. Dvě minuty za sekání si odpyká Jakub Lev (KOM).

22:16
    Brno si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování si odpyká David Škůrek (OLO).

15:35
    Trest však přichází na olomoucké straně, neboť David Škůrek (OLO) složil Lva krosčekem. Olomoucký hráč si tedy odpyká dvouminutový trest.

11:29
    Vzápětí se ale otevřel prostor pro dalšího hráče Brna a v zakončení mu zabránil Tomáš Dujsík (OLO) jen za cenu hákování, kvůli čemuž putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

09:03
    Olomouc si navíc vzápětí zahraje přesilovku! Dvě minuty za faul kolenem si odpyká Ondřej Němec (KOM).

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 9. Nahodil (Olesz, Jaroměřský), 10. Tomeček (Knotek, Ostřížek), 20. Handl, 33. Škůrek (Olesz, Kolouch), 57. Tomeček (Nahodil, Knotek), 62. Tomeček – 2. Němec (Hruška), 24. Orsava (Kucsera, Plekanec), 30. Horký (Němec), 36. Plášek (Hruška), 59. Orsava

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Švrček, Dujsík – Tomeček, Knotek, Ostřížek – Klimek, Kolouch, Strapáč – Olesz, Nahodil, Burian – Hecl, Handl, Laš.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Klimeš) – Bartejs, Pyrochta, Baranka, Němec, Malec, Štencel, Mikyska – Zaťovič, Holík, Mueller – Hruška, Plekanec, Horký – Orsava, Lev, Kucsera – Plášek, Kusko, Jenyš.

Rozhodčí: Cabák, Koziol – Hanzlík, Zedník