Kunlun – Ufa 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Viťaz 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čerepovec 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 3:4 (po pr.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Riga – N.Novgorod 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:2 (kon.) | Soči – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
Spartak Moskva
Středa 04.09.2019, 18:00 • Arena 2000 • KHL

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:35:00)

Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0+0, 3 střely na bránu, čas na ledě: 19:52
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě: 18:11

Střely na bránu: 21 – 35

Je dobojováno! Utkání rozhodla druhá třetina, kdy Spartak Moskva otočil čtyřmi po sobě jdoucími brankami skóre a vytvořil si pohodlný náskok.
    Nelze říct, že by Spartak byl dnes lepším. Troufám si tvrdit, že tomu bylo naopak. Jenže na to se historie ptát nebude, Jaroslavle kvalitních pasáží nedokázala patřičně využít.
    Na konci utkání byl nepříjemně atakován Jakub Nakládal, který se poté ocitl v péči týmového zdravotníka. Budeme doufat, že to nebude nic vážného.

59:31
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2 min., faul kolenem).

59:31
    Nakládal se ocitl v nehokejové pozici na ledové ploše a drží se za ruku, která ho evidentně bolí.

58:35
    Zápas se znova rozběhl. Po chvíli došlo k dalšímu přerušení, tentokrát vinou ofsajdu.

58:05
    U střídačky domácího týmu se rozpadlo plexisklo, dochází tak k jeho opravě.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a i celého utkání.

56:55
    Vypadá to, že domácí rezignovali na jakoukoliv útočnou snahu. Škoda, ještě na začátku třetí třetiny to vypadalo, že bychom se mohli dočkat dramatického závěru.

55:53
    Střela moskevského obránce z mezikruží se mezi tři tyče nevměstnala, přesto stále hraje s kotoučem na hokejkách Spartak.

55:21
    Utkání se již dohrává. Oba celky tuší, že už se toho příliš nezmění.

54:29

54:23
    Andrej Kutějkin prověřil Konovalova, který sice toho moc neviděl, ale i tak uspěl.

53:17
    Robin Hanzl nahrával na modrou čáru, kde puk přeskočil hokejku jeho spoluhráči, a ten se tak musel rychle otáčet, aby nebyl přesprintován soupeřem.

52:42
    Okamžitě po vhazování v obranném pásmu se podařilo hostům dostat do útočné třetiny, kde rozestavěli formaci.

52:29
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Stěpan Sannikov – 2 min., podrážení).

Michal Hladký

Branky a nahrávky: 7. Kudrjavcev (Alexejev), 44. Rattie – 27. Chochlačov (Rylov), 29. D. Višněvskij (Chochlačov, Fjodorov), 32. Nikoncev (Kutějkin), 32. Talalujev (Nikišin), 52. Talalujev

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Savčenko, Kronwall, Nakládal (C), Rafikov, Afanasjev, Čerepanov, M. Osipov – Rattie, Lander (A), J. Averin – Kudrjavcev, Alexejev, Ivanov – Kajumov, Iljenko, Svitov (A) – Sannikov, Kraskovskij, Kovalenko – Denisenko.
    Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Hersley, Rylov, D. Višněvskij, Kutějkin, Kulik, Gončarov (A), Nikišin (C) – Daugavinš (A), R. Hanzl, Karsums – Nikoncev, Zubov, Fjodorov – Chochlačov, Stoljarov, Zlobin – Arkalov, Talalujev, Kruženkov – Cyplakov.