Kobra – Slavia 3:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:0 (kon.) | Michalovce – Košice 1:3 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:3 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | K. Vary – Kassel Huskies 5:4 (kon.)
Žilina – Topoľčany 5:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 9:6 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 3:4 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 3:2 (po pr.)
Zvolen – Detva 5:1 (kon.) | Jastrzębie – Havířov 2:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 11:1 (kon.)
Martin – Šumperk 3:1 (kon.) | Kolín – Dvůr Králové n. L. 5:1 (kon.) | Děčín – Engineers Prague 3:5 (kon.)
Kadaň – Chomutov 2:4 (kon.) | SHK Hodonín – Vienna Capitals B 4:3 (kon.) | Písek – Příbram 1:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Berani Zlín
Čtvrtek 05.09.2019, 18:00 • DRFG arena • Přípravné zápasy

52:29
    Možnost pro Brno, dvě minuty za krosček fasuje zlínský obránce Ralfs Freibergs.

47:15
    Kometě se nyní podařilo uzamknout Berany v jejich obranném pásmu, ale sama si situaci komplikuje. Už potřetí v této části hry míří na trestnou lavici brněnský hráč, jedná se o Jakuba Orsavu, jenž fasuje dvě minuty za krosček.

42:38
    Kometa se bude muset znovu bránit, dvě minuty za sekání obdržel Jan Hruška.

39:59
    Druhá třetina končí, ale rozhodčí ještě vyloučí brněnského hráče za sekání. Zlín zahájí třetí třetinu v přesilové hře.

29:43
    Kometa si zahraje přesilovou hru, jejím tvůrcem je zlínský obránce Dalibor Řezníček, jenž odjíždí odsedět dvě minuty za podrážení.

19:07
    Ševci ze zvýšené aktivity těží přesilovou hru, dvě minuty za nedovolené bránění míří odsedět Ivan Baranka.

15:46
    Kometa si podruhé v dnešním utkání zahraje v početní výhodě. Menší trest za podrážení, tak zní ortel pro Antonína Honejska.

10:40
    Nyní se však Zlín bude bránit, dvě minuty za podrážení fasuje Michal Popelka.

09:33
    První vyloučení dnešního utkání je oboustranné. Za Kometu putuje na trestnou lavici Plekanec, za Zlín pak Palmberg, oba se provinili sekáním. Hrát se bude ve čtyrech.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 54. Holík (Zaťovič, Mueller), 56. Holík (Mueller, Zaťovič) – 40. Palmberg (Honejsek), 51. Palmberg (Honejsek, Okál), 58. Okál (Palmberg, Buchta)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – Štencel, Němec, Pyrochta, Baranka, Gulaši, Bartejs, Mikyska – Zaťovič, Holík, Mueller – Hruška, Plekanec, Horký – Orsava, Lev, Kucsera – Plášek, Jenyš, Kratochvíl.
    Berani Zlín: Kašík (Kořenek) – Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Nosek, Žižka, Ferenc – Kubiš, Fořt, Šlahař – Honejsek, Palmberg, Okál – Köhler, Sedláček, Szturc – Fryšara, Popelka, Dufek – Ondráček.

Rozhodčí: Čech, Ondráček – Komínek, Zídek