Banská Bystrica – Mnichov 3:2 (2:1 po s.n.) | Mountfield HK – Cardiff 5:2 (kon.) | Hämeenlinna – Plzeň 1:2 (po pr.)
Grenoble – Kärpät 2:6 (kon.) | Rungsted Seier Capital – Zug 0:5 (kon.) | Liberec – Belfast Giants 6:1 (kon.)
Bern – Skellefteå 4:5 (0:1 po s.n.) | Ambri-Piotta – Färjestad 2:1 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Frölunda 1:5 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
Frölunda HC
Čtvrtek 05.09.2019, 20:20 • Merkur Eisstadion, Graz • Hokejová Liga mistrů • Skupina H

39:45
    Aby těch vyloučení nebylo málo, tak dvě minuty za vysokou hůl dostal domácí Trevor Hamilton.

36:52
    Další vyloučení... Hra v pěti na obou stranách nám dlouho nevydržela, dvě minuty za vysokou hůl dostal hostující Joel Lundqvist.

33:37
    Bude se opět vylučovat, nyní na straně hostů. Dvě minuty za sekání dostal Nicklas Lasu.

29:13
    Frölunda dostává další přesilovku, dvouminutový trest za sekání obdržel Joakim Hillding.

24:06
    Navíc si teď Frölunda zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Travis Oleksuk.

20:00
    No a je z toho trest do konce utkání pro hostujícího Johana Sundströma za napadání rozhodčích, který si směrem k arbitrům zřejmě neodpustil nějaké to neslušné výrazivo.

12:19
    Přesilovka neměla dlouhého trvání, neboť se vylučuje i na opačné straně. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Ken Ograjensek.

12:00
    No a pozor, teď je tu přesilovka pro Graz a to hned čtyřminutová. 2+2 minuty za napadení dostal Julius Bergman.

07:39
    Navíc je tu přesilovka pro hosty, dvě minuty za podrážení dostal Kalle Johansson.

02:29
    Jak domácí Kevin Moderer, tak i hostující Theodor Lennström dostali trest 5 minut + do konce utkání za hrubost.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 13. King (Hillding) – 8. Sundström (Rakhshani), 24. Lundqvist (Friberg, Bergman), 31. Lundqvist (Lasch, Rakhshani), 43. Raymond (Carlsson, Printz), 54. Raymond (Hjalmarsson, Grönlund)

Moser Medical Graz 99ers: Nihlstorp (Höneckl) – Setzinger (C), Weihager (A), Lindner, Johansson, Kirchschläger, Hamilton, Egger, Pauschenwein – King, Garbowsky, Yellow Horn – Grafenthin, Oleksuk, Ogranejsek – Oberkofler, Hillding, Collberg – Kainz, Moderer (A), Zusevics.
    Frölunda HC: Mattsson (Rubin) – Stollery, Lennström, Ekbom, Moverare, Grönlund, Bergman, Printz, Peterson – Mustonen, Lundqvist (C), Friberg – Carlsson, Hjalmarsson (A), Lasch – Rosseli-Olsen, Sunström, Rakhshani – Raymond, Lasu (A), Stålberg.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Nikolić (AUT) – Schauer (AUT), Pardatscher (ITA)