Estonsko – Bělorusko 1:2 (kon.) | Kypr – Kazachstán 1:1 (kon.) | Německo – Nizozemsko 2:4 (kon.)
Slovensko – Chorvatsko 0:4 (kon.) | Wales – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Rakousko – Lotyšsko 6:0 (kon.)
Slovinsko – Polsko 2:0 (kon.) | San Marino – Belgie 0:4 (kon.) | Skotsko – Rusko 1:2 (kon.)
Slovinsko
2:0 (1:0)
Polsko
Pátek 06.09.2019, 20:45 • Stadion Stožice, Ljubljana • Kvalifikace ME • Skupina G

Slovinsko v tomto zápase skupiny G hodně nečekaně vyhrálo nad Polskem. První branku v zápase vstřelil Aljaž Struna ve 35. minutě. V tomto mači vyslalo Polsko jen jednu jedinou střelu na branku a to až dvacet minut před koncem. Tou dobou však už prohrávalo o dvě branky, neboť se v 65. minutě trefil na vzdálenější tyč Andraž Šporar. Slovinští fanoušci dnes prožijí dlouhou noc, naopak v Polsku bude smutno. (22:43:43)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:18.

90+4

90+3
    Tento zápas se za velké vřavy na stadionu dohrává, Slovinsko míří za nečekanou výhrou nad Polskem.

90+2
    Žlutou kartu dostává Bartosz Bereszyński (Polsko).

90+2
    René Krhin to zkoušel individuálně, ale byl faulovaný soupeřem. Nedovoleného zákroku se dopustil Bartosz Bereszyński (Polsko).

90+1
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Domen Črnigoj, přichází Robert Berić.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec základní hrací doby.

88
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas, mnoho zajímavých situací momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Jeden z hráčů Slovinska je ošetřovaný na hrací ploše.

85
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Andraž Šporar, přichází Denis Popovič.

83
    Jan Bednarek (Polsko) bude rozehrávat volný kop. Jeho spoluhráč byl před malou chvíli faulovaný.

82
    Domácí fanoušci podporují své oblíbence v tomto zápase, protože ví, že se rodí jedno z velkých překvapení v této kvalifikační skupině.

81
    Žlutou kartu dostává Grzegorz Krychowiak (Polsko).

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, ve kterém vede hodně překvapivě domácí Slovinsko nad Polskem o dvě branky.

78
    Další příležitost hostujícího celku, polskou šanci zakončoval z dobré pozice Krystian Bielik, ale jeho rána končí mimo branku. Nebylo to vůbec špatné.

78
    Roman Bezjak (Slovinsko) si v souboji se soupeřem počínal poněkud nešikovně, a tak fauloval. Rozehrávat tedy bude hostující Krystian Bielik.

76
    Piotr Zieliński (Polsko) byl nachytaný v postavení mimo hru, v době přihrávky stál na špatném místě.

76
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Dawid Kownacki.