Třinec – Pelicans Lahti 5:3 (kon.) | Tappara – EC-KAC 8:3 (kon.) | Djurgården – Vienna Capitals 3:6 (kon.)
Augsburg – Luleå 4:5 (po pr.) | Frisk Asker – Biel 2:3 (kon.) | Mannheim – Tychy 5:0 (kon.)
Lausanne – Junosť Minsk 3:2 (kon.)
Djurgårdens IF
3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
spusu Vienna Capitals
Pátek 06.09.2019, 18:00 • Hovet • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek pátečního večera! (20:42:04)

Trestné minuty: 10 – 18

Utkání skupiny F mezi Djurgårdenem a Viennou je u konce. Z výhry 6:3 se přitom radují hostující hokejisté.

Výraznou stopu v utkání zaznamenal útočník Riley Holzapfel, jenž se blýskl hned pěti asistencemi. Dva góly Vienny vstřelil útočník Ty Loney.

První třetina patřila švédskému celku, poté se ale hra vyrovnala. Rozhodující chvíle zvládli lépe Rakušané, zaslouženě si tak ze Stockholmu odváží tři body.

Konečný výsledek:

Djurgården Stockholm (SWE)
    vs
    Vienna Capitals (AUT)

3:6

59:54
    Vyloučení v týmu Vienna Capitals (Dominic Hackl – 2 min., sekání).

59:29
    Icing ze strany Vienny, necelých 31 vteřin před koncem se bude vhazovat po pravé ruce Zapolskiho.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání.

58:42
    Norell to zkoušel zleva z dobré pozice, střela mu ale nesedla. Zapolski bez potíží zasáhl.

57:41

57:33
    Z levého kruhu pro vhazování vystřelil Zalewski, avšak minul tři tyče.

56:30
    Olden z pravé strany otestoval Svedbergovu pozornost. Hosté se už jinak do ničeho moc neženou.

55:41
    Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Jacob Josefson – 2 min., vražení na hrazení).

55:22
    Konec oddechového času, vhazuje se po pravé ruce Svedberga.

55:22
    Oddechový čas pro domácí.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 11. Grewe (Nilsson, Haga), 29. Hedman (Alsing, Strandberg), 41. Högström (Hultström, Berglund) – 18. Flood (Holzapfel), 22. Hartl (Flood, Holzapfel), 37. Loney (Zalewski, Holzapfel), 45. Loney (Zalewski, Holzapfel), 50. Olden (Baun, Holzapfel), 53. Vause (Olden)

Djurgårdens IF: Svedberg (Jensen) – Högström (A), Hultström, Alsing, Nilsson, Norell, Pettersson, Johansson – Berglund, Josefson (C), Guter – Strandberg, Haga, Holtz – Hedman, Wandell, Bergfors (A, TS) – Grewe, Ågren, Walli-Walterholm – Eriksson
    spusu Vienna Capitals: Zapolski (Starkbaum) – Flood, Wall (TS), Dorion, Kichton, Peter, Hackl, Birnbaum – Loney, Holzapfel, Zalewski – Baun, Vause (A), Olden – Hartl, Wukovits, Fischer (C) – Winkler, Grosslercher, Bauer – Artner

Rozhodčí: Gordon Schukies (GER), Andreas Harnebring (SWE) – Daniel Persson (SWE), Örjan Åhlen (SWE)

Diváci: 2 123