Kazachstán – Španělsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Polsko 0:1 (kon.) | Ukrajina – Finsko 0:2 (kon.)
Česko – Litva 2:0 (kon.) | Rusko – Srbsko 1:0 (kon.) | Wales – Belgie 1:0 (kon.)
Ázerbájdžán – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Lucembursko 3:0 (kon.) | Norsko – Kypr 2:1 (kon.)
Turecko – Anglie 2:3 (kon.) | Černá Hora – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Sev. Irsko – Malta 0:0 (kon.)
Irsko – Arménie 1:0 (kon.)
Kazachstán
0:1 (0:1)
Španělsko
Pátek 06.09.2019, 15:00 • Astana Arena (Astana) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Zápas je za námi, první půle nám nabídla dominanci Španělska, které proměnilo i pokutový kop a vedlo 0:1. Druhá půle začala stejně jako ta první, v 57 minutě nařídil sudí druhou penaltu pro Španělsko, Aleñá si postavil míč a neproměnil, domácí zkoušeli vyrovnat, ale nedokázali si vytvořit žádnou tutovku. Hosté už zápas pohlídali a v nastaveném čase ještě domácí viděli dvě žluté a jednu červenou kartu. Zápas skončil, zaslouženě vyhráli Španělé. To je vše, loučím se. (16:56:46)

90+4
    Nakonec míč skončil v náruči Martína. Konec zápasu.

90+4
    Nastavený čas je zatím ve znamení karet.

90+4
    Žlutá karta také pro Busquetse.

90+3
    Karimov dostává ještě žlutou za zbytečné řeči.

90+2
    Prokopenko za svůj brutální skluz vidí ihned červenou kartu.

90+1
    Ne tohle faul nebyl signalizuje rozhodčí a dává žlutou kartu Najaryanovi za řeči.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Seisen poslal dlouhý míč, jenže jeho spoluhráči prostě nedokáží vyhrát hlavičkový souboj a míč chvíli podržet na půlce soupeře.

88
    Centr z rohu skončil odkopem domácích.

87
    Další zablokovaná střela hostujícího celku. Je tu roh pro Španělsko.

86
    Domácí to zkouší přes nákopy, ale obrana hostů je zatím bezchybná.

85
    Centr Porra propadl pokutovým územím až na druhou stranu.

84
    Zblokovaná střela hostů a následný pokus mířil nad branku.

83
    Španělé kombinují na půlce a nikam nespěchají, přeci jen drží těsný náskok.

82
    Hosté zakládají další útok.

81
    Dobrá střela hostů, Seisen však připraven a chytá.

79
    Střídání v týmu Kazachstán: Jedná se o dvojité střídání, ze hřiště spěchá Švyrev a místo něj jde na trávník Orazov.