Jekatěrinburg – Petrohrad | 5:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Viťaz | 0:2 (kon.) | | | Jaroslavl – N.Novgorod | 3:4 (kon.) |
CSKA Moskva – Nižněkamsk | 3:2 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Čerepovec | 1:5 (kon.) |
Soči – Minsk | 5:4 (kon.) |
Třinec – Pelicans Lahti | 5:3 (kon.) | | | Tappara – EC-KAC | 8:3 (kon.) | | | Djurgården – Vienna Capitals | 3:6 (kon.) |
Augsburg – Luleå | 4:5 (po pr.) | | | Frisk Asker – Biel | 2:3 (kon.) | | | Mannheim – Tychy | 5:0 (kon.) |
Lausanne – Junosť Minsk | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Drážďany | 4:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – SHKM Hodonín | 7:0 (kon.) | | | Nová Paka – Trutnov | 2:6 (kon.) |
Tábor – Klatovy | 5:1 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Nové Zámky | 3:2 (kon.) |
Zlín sledge – V. Warriors | 11:0 (kon.) | | | Zlín sledge – S. T. Eagles | 1:4 (kon.) | | | Zlín sledge – FIFH Malmö | 0:6 (kon.) |
konec
HC LERAM Orli Znojmo
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
Dresdner Eislöwen
52:44
|
Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Steve Hanusch – 2 min., podrážení).
|
|
47:29
|
Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Jordan Knackstedt – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
|
|
47:29
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Adam Jonáš – 2 min., hrubost).
|
|
34:04
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Adam Sedlák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
28:50
|
Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Arne Uplegger – 2 min., podrážení).
|
|
25:21
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Jakub Stehlík – 2 min., podrážení).
|
|
18:51
|
Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Toni Ritter – 2 min., podrážení).
|
|
09:42
|
Vyloučení v týmu Dresdner Eislöwen (Jordan Knackstedt – 2 min. + 10 min. osobní trest, faul loktem).
|
|
06:58
|
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Adam Sedlák – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
3. Bartoš (Novák, Beránek), 11. Luciani (McRae, Tansey), 21. Stehlík (Bowles), 43. Bartoš (Sova) – 8. Knackstedt (Huard, Hanusch)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Lassila (Groh) – Tansey, Sedlák, Bořuta, Stehlík, Jonáš, Mikliš, Sova – Luciani, Kosnar, Berisha, Svoboda, Matuš, Bowles, Novák, Beránek, Bartoš, Oščádal, Češík, Gago, McRae
Náhradníci:
Trenér:
Dresdner Eislöwen: Eisenhut (Proske) – Dotzler, Hanusch, Kramer, Lavallee, Zauner, Heiter, Ribnitzky – Uplegger, Knackstedt, Kretschmann, Pielmeier, Ritter, Biezais, Huard, Lamoureux, Mitchell, Jenstch, Kiss, Knobloch
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dresdner Eislöwen: Eisenhut (Proske) – Dotzler, Hanusch, Kramer, Lavallee, Zauner, Heiter, Ribnitzky – Uplegger, Knackstedt, Kretschmann, Pielmeier, Ritter, Biezais, Huard, Lamoureux, Mitchell, Jenstch, Kiss, Knobloch
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jaroslav Hejlek