Vltavín – Plzeň B 2:4 (kon.) | Motorlet – Táborsko 1:1 (6:5 po pen.) | Benešov – Slavia B 4:2 (kon.)
Domažlice – Admira Praha 4:2 (kon.)
Loko Vltavín
2:4 (1:2)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 07.09.2019, 10:15 • U Průhonu, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 5. kolo

Pro dnešek je to z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (12:09:43)

Dnešní utkání je u konce. Vltavín celou dobu tahal za kratší konec, Plzeň tak zaslouženě vítězí 4:2.

Jako první otevřel skóre dnešního zápasu Adam Vrba v 27. minutě, když přečíslení 2 na 1 vzal na sebe a parádní trefou k tyči prostřelil domácího gólmana. Další branka byla k vidění o tři minuty později, kdy se z penaltového puntíku prosadil Jonáš Vais. Na závěr prvního poločasu, ve 41. minutě, když se po centru z pravé strany na zadní tyči prosadil David Podzimek.

I ve druhém poločase byly k vidění tři branky. Už dvě minuty po začátku druhého poločasu poslal do dvoubrankového náskoku Plzeň Denis Plecitý, když nasadil dobrou trefou domácímu gólmanovi jesle. V 51. minutě už ale opět skórovali domácí, když se z penalty prosadil Ondřej Šípek. Rozhodující branku vsítil v 72. minutě střelou do poloprázdné holešovické branky Ondřej Pecháček.

90+2

90+1
    I kdyby se Jan Halász z hranice vápna prosadil, gól by neplatil. Střílel totiž z ofsajdové pozice.

90
    Vltavín se z posledních sil snaží obléhat hostující branku. Nevypadá to ale, že by domácí holešovičtí fotbalisté mohli s nepříznivým výsledkem dnešního zápasu ještě něco udělat.

89
    Přízemní centr Martina Uvíry z pravé strany srazil skluzem do zámezí za vlastní branku Václav Svoboda.

88
    Přihrávka Jonáše Vaise ze středu hřiště zpět na levé křídlo byla až moc dlouhá a skončila v zámezí.

87
    Dlouhý aut domácího kapitána Martina Uvíry skončil u jednoho z hostujících obránců, který míč ihned odkopl do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

85
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází František Mysliveček, přichází Jakub Pouzar.
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Filipe Vieira, přichází Tomáš Kuchař.

84
    Nadějná přízemní trefa domácího Františka Myslivečka prolétla těsně vedle pravé tyče hostující branky! Vltavín teď měl velmi blízko ke skórování

83
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Aleks Taleski.

83
    Do zakončení se u zadní tyče po holešovickém centru z levé strany málem protlačil David Podzimek. Nakonec byl ve vzájemném souboji s obráncem stažen k zemi, tohle se mohlo pískat.

82
    Po sraženém centru z levé strany bude Vltavín zahrávat další roh.

81
    Nepřesný domácí centr z levé strany nastartoval rychlý hostující brejk, který zakončoval Lukáš Pihrt. Ten se po dobré kličce do strany uvolnil od obránce a vystřelil, v přečíslení vracejících se hráčů ale dokázal zakončit pouze do nohy jednoho z domácích.

80
    Vltavín bude zahrávat roh.

79
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Bohumil Havel, přichází Tomáš Kuhajda.

77
    Zatažená plzeňská obrana se díky obětavému návratu Jana Halásze opět ubránila holešovickému útoku. Vypadá to, že by rezerva prvoligového celku ze západu Čech měla dnešní utkání dotáhnout do vítězného konce.

75
    Bohumil Havel zůstal po tvrdém souboji ležet na zemi a vypadá to, že bude muset střídat.

74
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Adam Vrba, přichází Jan Halász.

Libor Kokoška

Branky: 41. Podzimek, 51. Šípek (pen.) – 27. Vrba, 30. Vais (pen.), 47. Plecitý, 72. Pecháček

Karty:   29. Štorc (VLT) – 48. Plecitý (PLB), 50. Rychnovský (PLB), 52. Vrba (PLB)

Loko Vltavín: Štorc – Kühnel, Podzimek, Mysliveček (85. Pouzar), Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Šípek, Maione, Vieira (85. Kuchař), Bína
    Náhradníci: Koblenc, Šmalcl, Pouzar, Kuchař, Šafařík

FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Hranáč, Strmiska, Rychnovský, Vais, Pihrt (83 Taleski), Petr, Svoboda, Havel (C) (79. Kuhajda), Plecitý (63. Pecháček), Vrba (74. Halász)
    Náhradníci: Grajciar, Kuhajda, Halász, Pecháček, Taleski, Novák

Rozhodčí: Robert Hájek – Drahoslav Drábek, Gabriela Hanáková