Chabarovsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Ufa 1:3 (kon.) | Jokerit – Riga 7:2 (kon.)
Soči – Kazaň 3:6 (kon.)
Mountfield HK
5:6 (1:3, 2:2, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 07.09.2019, 12:00 • ČPP Aréna, malá hala, Hradec Králové • turnaj O Pohár DHL • 2. kolo

55:58
    Právě střelec poslední branky se ale následně provinil vysokou holí a Mountfield jde do čtyř.

54:03
    Mikulík si vzal pokyny trenéra sice k srdci, ale před vlastním brankářem si počínal opět nedovoleně a znovu krosčekuje protihráče.

50:27
    Mikulík to v souboji přehnal s razancí a odsedí si dvě minuty za krosček.

48:00
    Talafa nakonec byl ale tak zmatený, že neopustil hřiště včas a Zlín hrál poměrně dlouho v šesti.

41:40
    Asistent domácího kapitána si ale následně počínal v rozporu s pravidly a dostal dvě minuty za držení. Neodpustil si nějaké průpovídky směrem k rozhodčím a vyfasoval navíc desítku za nesportovní chování.

38:26
    Zlín si teď se zlepšeným pohybem Hradeckých neví rady a Podešva opět podrazil jednoho z domácích a nabídl jim tak další přesilovou hru.

35:06
    Po čistě odehrané první třetině začínají hráči kupit fauly, jako teď Hrazdira, který se provinil podrážením.

32:14
    Fajkus však dalším faulem hokejkou zastavil rodící se šanci domácích a odsedí si menší trest za sekání.

27:25
    Dobiáš si po ztrátě puku neodpustil drobné seknutí, arbitr to postřehl a posílá Zlín do čtyř.

23:14
    Poněkud zbytečným sekáním se v útočné třetině provinil Morong a nabídl tak Zlínu druhou přesilovku.

18:29
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pěnčík – 2 min., podrážení).

Adam Kodet

Branky a nahrávky: 16. Morong (Poppel), 21. Morong (Poppel), 38. Poppel (Voňka), 55. Voňka (Síla), 60. Poppel (Morong) – 2. Weintritt (Hrazdira), 8. Handl (Fajkus, Dobiáš), 19. Talafa (Janošek), 28. Kozubík (Talafa, Luža), 30. Luža (Dobiáš), 45. Weintritt (Sebera)

Mountfield HK: Vacek (Ševců) – Houdek, Váchal"A", Voňka, Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík – Lukačka, Ďuriš, T. Pinkas, Moravec, Síla, Budina, Lang, Janda "A", Da. Šedivý, Morong, Poppel "C"
    Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Janošek, Holík, Talafa, Jeroněk, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Podešva, Kozubík, Luža "A", Hrazdira, Dobiáš "C", Fajkus "A", Baďura, Apolenář

Rozhodčí: Horák, Sýkora – Frodl, Komárek