Most – Plzeň 1:2 (kon.) | Kladno – Sudoměřice 6:0 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Karviná – Letohrad 3:2 (kon.) | Pardubice – Kovo Praha 7:1 (kon.) | Kert Park Praha – Dobřany 10:2 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 07.09.2019, 13:00CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Konec zápasu. (14:42:56)

44:59
    Poslední vteřina přinesla ještě jednu hodně povedenou střelu Červinky, kterou však Brykner perfektně vyráží!

44:51
    Severočeši se snaží do posledních chvil, stačit jim to ale zřejmě už nebude!

44:22
    Následuje hned oddechový čas Elby.

44:22
    Červinka se radoval z dorážky střely Vaňka, kterou ale poslal do klece viditelně rukavicí, takže tento gól rozhodně platit nemůže a moc dobře to signalizují i sudí! Ústí se chvíli zlobilo, pak ale samo uznalo, že toto vyrovnání znamenat nebude.

44:01
    Minuta do konce, host v šesti!

43:55
    Na druhou stranu šel sám na branku tísněn jen Červinkou domácí Gengel, Landt ale v sebeobětování míček dokázal daleko od své branky vyrazit!

43:22
    Haas se snažil před brankou bekhendem dorazit míček, neměl však dostatek času.

42:58
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Mitra – 2 min., vysoká hůl).

42:54
    Ve chvíli, když jsem začal psát, že sin domácí hubenou výhru zkušeně hlídají, začal jeden ze sudích signalizovat výhodu a následovat tak bude s velkou pravděpodobností trest pro jednoho z domácích hráčů.

41:32
    Pokračuje se, oba týmy jsou v pěti.

41:32
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Svoboda – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Sedláček – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

41:32
    Tak nakonec i fyzická výměna názorů, do které se zapojil Svoboda a hostující Sedláček. Až se oba seberou z hrací plochy, poputují spolu také na trestnou lavici.

41:17
    Východočeši i nadále chtějí být na míčku, kterého se nechtějí za jakoukoliv cenu vzdát, což je za momentálního stavu logické.

40:23
    Hraje se čtyři na čtyři z čehož tedy o hodně více těší domácí, kteří se už přes minutu drží v útočné třetině a nechtějí hosty vůbec pustit do hry.

39:57
    Tesař se odpoutal od levého mantinelu a poté prokličkoval až k brance, na Landta si ale už nepřišel!

38:34
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., nedovolené bránění).

37:24
    Východočeši oslabení zvládají perfektně, navíc po většinu času tráví minimálně u středového kruhu, došlo ale i na jejich útočení. Elba teď spokojena být nemůže.

36:09
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Mitra – 2 min., podražení).

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Malý (Tesař, Šimůnek), 20. Malý, 28. Lux (Mitra) – 18. Magasanik (Haas), 32. Vaněk

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (J. Vaněk) – Jiřík, Šimek, Fanderlík, Škoda, Doležal, Hrubý, Zeman, Svoboda, Novák, Gengel, Tesař, Šimůnek, Malý, Krejčík, Mitra, Lux, Černý, Fiedler.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Landt (Toth) – Grus, Haken, Haluza, J. Sedláček, M. Sedláček, Bečvář – Bačák, Čejka, Červinka, Haas, Tomáš, R. Vaněk, Giesel, Gottfried, Stupka, Škurla, Magasanik.

Rozhodčí: Havelka – Černý