Kazachstán – Izrael 1:2 (kon.) | S. Makedonie – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Řecko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Polsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Finsko – Sev. Irsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Irsko 1:3 (kon.) | Itálie – Lucembursko 5:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Gruzie 0:3 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bělorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Kypr 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španělsko – Černá Hora 2:0 (kon.) | Chorvatsko – Skotsko 1:2 (kon.) | Wales – Německo 1:5 (kon.)

Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    V pětatřicáté minutě začínáme takříkajíc od nuly! Mccann nedostal přesnou přihrávku takřka z koncové čáry, míč ale zůstal na kopačkách Severních Irů, kteří se dostali ke střele a tu po zákroku Jääskeläinena s pomocí převna dorazil do sítě LEWIS THOMPSON.

4
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Severní Irové úvod zápasu vůbec nezachytili a už od čtvrté minuty prohrávají 0:1! Po faulu Toala na Källmana a asistenci od Ylätupy překonal hostujícího gólmana ONNI VALAKARI.