Hibernian – Slavia 1:4 (kon.) | Breidablik – Sparta 3:2 (kon.)
konec
Breidablik
3:2 (1:2)
AC Sparta Praha
Středa 11.09.2019, 21:15 • Kópavogsvöllur (Kópavogur) • Liga mistrů žen
Předzápasové kurzy
   
  Držení míče: 56 % : 44 %.
  Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:6. (23:03:29)
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Breidabliku, který svého soupeře porazil poměrem 3:2. Druhý poločas dlouho dobu nabízel hodně vyrovnanou podívanou, avšak islandskému celku se během několika minut podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch. Najednou dotahovala Sparta, které se to sice nepodařilo, avšak stále na to má ještě druhý odvetný zápas.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Sparta se nemůže dostat na druhou stranu hrací plochy, naopak soupeřky budou vhazovat od levé autové lajny. Gunnlaugsdottirová si opět dává hodně načas.
   
  90+1
  Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
   
  90
  Střídání v týmu Breidablik: ze hřiště odchází Karolína Vilhjalmsdottirová, přichází Soley Steinarsdottirová.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Sparta stále prohrává o jednu branku, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.
   
  88
  Žlutou kartu dostává Aslaug Gunnlaugsdottirová (Breidablik).
   
  87
  Domácí brankářka si dává s odkopem od své branky celkem dost načas, hlavní sudí zatím kartu netasí. Vypadá to na dalekonosný nákop na druhou stranu.
   
  85
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Breidablik stále vede o jednu branku. V posledních minutách sledujeme pasáž plnou nepřesností.
   
  84
  Sparta se postupně přiblížila k pokutovému území, avšak dalekonosný hod od Kavalové skončil až za čárou. Thrainsdottiróvá bude vykopávat od branky.
   
  83
  Arnadottirová jednala na jistotu, hrací předmět totiž nekompromisně odklidila do bezpečnějšího prostoru, načež bude moci vhazovat Kavalová.
   
  82
  Ringelová se důrazným způsobem pokoušela dostat k míči, avšak ten se přeci jenom snesl ven z hrací plochy, po čemž bude následovat další aut.
   
  81
  Tohle je pro pražský celek obrovská rána, během krátké chvíle přišel o jednobrankové vedení. Na případné vyrovnání nezbývá zrovna moc času.
  80. VILHJALMSDOTTIROVÁ - 3:2
   
  80
  Breidablik právě vstřelil branku!
  V krátkém časovém sledu je tu vedoucí branka domácích! Po centru se v pokutovém území utvořil velký závar, ve kterém se nejlépe zorientovala KAROLÍNA VILHJALMSDOTTIROVÁ, která střelou pravou nohou propálila míč až do sítě.
  78. THORVALDSDOTTIROVÁ - 2:2
   
  78
  Breidablik právě vstřelil branku!
  Máme tady vyrovnávací branku! Domácí hráčky rozehrávaly standardní situaci, po které do pokutového území přiletěl nadýchaný bochánek, na který si naskočila BERGLING BJORG THORVALDSDOTTIROVÁ, která propálila brankářku Dorseyovou.

  David Suchý

  Branky: 15. Thorvaldsdottirová, 78. Thorvaldsdottirová, 80. Vilhjalmsdottirová – 3. Burkenroadová, 36. Burkenroadová

  Karty:   62. Vilhjalmsdottirová (BDK), 88. Gunnlaugsdottirová (BDK)


  Držení míče: 56 % : 44 %.
  Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:6.
  Breidablik: Thrainsdottiróvá (C) – A. Árnadotirróvá, K. Árnadottiróvá, Lillyardottiróvá, Gunnlaugsdottiróvá – Johannsdottiróvá, Shalová (66. Antonsdottirová), Magnúsdotirróvá – Vilhjalmsdottiróvá (90. Steinarsdottirová), Thorvaldsdottiróvá, Albertsdottirová
  Náhradníci: Gudlausgsdottiróvá – Antonsdottiróvá, Aradottirová, Ásmundsdottiróvá, Hákonardottiróvá, Steinarsdottiróvá, Torhallsdottiróvá

  AC Sparta Praha: Dorseyová – Ringelová, Bertholdová (C), Odehnalová, Simpsonová (64. Kavalová) – Křivská (73. Baucomová), Sonntagová, Pleulerová, Nepokojová (64. Solomouová) – Burkenroadová, Martínková
  Náhradníci: Pižlová – Baucomová, Cvrčková, Kavalová, Matoušková, Pochmanová, Solomouová

  Rozhodčí: Antoniová – Kourompyliová, Papadopoulouvá (Řecko)
  Čtvrtek 26.09.2019
  Sparta - Breidablik 0:1

  Branky: 55. Thorvaldsdóttirová

  Karty:   17. Solomou (SPA), 69. Martínková (SPA), 71. Ringelová (SPA) – 51. Shalová (BDK), 75. Albertsdottirová (BDK)

  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 12:12.