Sparta – Plzeň | 7:6 (po pr.) |
Liberec – Technika Brno | 10:0 (kon.) | | | PZ Kladno – Kobra | 0:3 (kon.) | | | Zlín – Poruba | 11:1 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 6:2 (kon.) | | | Vítkovice – Přerov | 4:1 (kon.) | | | Jihlava – Tábor | 2:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 3:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 1:4 (kon.) |
Havířov – Vsetín | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 9:0 (kon.) | | | K. Vary – Hvězda Praha | 8:0 (kon.) |
Olomouc – Kometa Brno | 4:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Slavia | 2:4 (kon.) |
Ufa – Jekatěrinburg | 0:2 (kon.) | | | Minsk – Novosibirsk | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Dynamo Moskva | 5:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Riga | 5:1 (kon.) | | | Viťaz – Soči | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Košice – HC Slovan | 1:2 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Michal Luxa
Branky a nahrávky:
13. Dawes (Alexej Vasilevskij, Obidin), 58. Sexton (Platt, Holland)
Rozhodčí: Denis Bondar, Konstantin Olenin – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin, A. Semjonov – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov (A), Sošnikov – Gimatov, Kadějkin, Soloduchin – Amirov, Chochrjakov, M. Majorov.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, I. Višněvskij, Batyršin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, I. Višněvskij, Batyršin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Denis Bondar, Konstantin Olenin – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin
Diváci:
Novosibirsk – Ufa 1:3
Kunlun – Ufa 0:2
Kunlun – Ufa 4:3 po nájezdech
Nejproduktivnější hráči:
Nikita Sošnikov 5 bodů (3+2)
Philip Larsen 3 body (0+3)
Teemu Hartikainen 2 body (2+0)
O něco lépe je na tom Jekatěrinburg, který se s osmi body vyhřívá na druhém místě konference. Hostující mužstvo odehrálo čtyři zápasy, v nichž ještě nepotkalo soupeře, který by vyhrál. Avtomobilist soupeřům naopak nasázel hned čtrnáct branek.
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 3:2 po nájezdech
Jekatěrinburg – Petrohrad 5:2
Jekatěrinburg – Viťaz 3:2
Nejproduktivnější hráči:
Brooks Macek 6 bodů (3+3)
Nigel Dawes 5 bodů (2+3)
Jegor Milovzorov 3 body (3+0)
Jakub Kovář (JEK) 4 odchytané zápasy, 93,8% úspěšnost zákroků
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin, A. Semjonov – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov (A), Sošnikov – Gimatov, Kadějkin, Soloduchin – Amirov, Chochrjakov, M. Majorov.
Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, I. Višněvskij, Batyršin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.
Rozhodčí: Denis Bondar, Konstantin Olenin – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Střely na branku: 9:14.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Střely na branku: 22:28
Střely na branku ve druhé třetině: 13:14
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., sekání).
Střely na branku: 36:32
Střely na branku ve třetí třetině: 14:4
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) čisté konto, 36 zákroků, 100% úspěšnost zákroků