Ufa – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Minsk – Novosibirsk 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 5:2 (kon.)
Spartak Moskva – Riga 5:1 (kon.) | Viťaz – Soči 3:2 (2:1 po s.n.)
Spartak Moskva
5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Dinamo Riga
Čtvrtek 12.09.2019, 18:30 • Lužniki Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (20:56:00)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 7363 diváků.

Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (SPM) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 16:25

Střely na branku: 28 – 34

Je konec! Spartak Moskva nakonec poráží Dinamo Riga vysoko 5:1. Hned v úvodu třetí části navíc přidal čtvrtou branku Martinš Karsums! Spartak poté nabídl Dinamu dvě přesilové hry, ale lotyšský celek je nedokázal využít. Pět minut před koncem se Dinamo pokusilo o hru bez brankáře, ale jejich risk potrestal Robin Hanzl!

59:10
    Alexandr Chochlačov napadal rozehrávku soupeře na modré čáře. Hokejisté Spartaku Moskva nechtějí vypustit ani poslední minutu rozhodnutého utkání.

58:23
    Mikelis Redlihs bojoval o kotouč v rohu útočného pásma, nicméně jeho zadovka skončila na holi připraveného Kutuzova.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:28
    Alexandr Truškov svedl souboj o puk na útočné modré čáře, jenže se nestačil zvednout a dotírající Kristaps Sotnieks mu ukradl kotouč.

57:06
    Maxim Cyplakov dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho dělovka příklepem skončila na mantinelu za brankou.

56:33
    Lauris Darzinš poslal přihrávku na modrou čáru, nicméně tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, kdo by se dokázal uvolnit.

56:10
    Daugavinš dostal krásnou přihrávku do útočného pásma, ale jeho rána zápěstím skončila na hrudi pozorného brankáře Rigy.

55:00
    Do konce dnešního duelu stále chybí posledních pět minut a domácí Spartak už má takřka zajištěno další vítězství.
    54:34 Robin HANZL - 5:1

54:34
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí celek přidává pátou branku a rozhoduje o svém vítězství! ROBIN HANZL dostal přihrávku od Nikonceva a od modré čáry zakončil do prázdné klece! Asistence: Anatolij Nikoncev, Arťom Fjodorov.

54:08

53:35
    Riga se opět nastěhovala do útočného pásma, ale lotyšskému celku chybí větší aktivita v zakončení.

53:00
    Domácím se podařilo vyhodit kotouč ven z obranného pásma. Riga je v této přesilovce naprosto bezzubá.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 29. Kutějkin (Stoljarov, Rylov), 30. Talalujev (Gončarov, Kulik), 33. Daugavinš, 41. Karsums (Daugavinš), 55. R. Hanzl (Nikoncev, Fjodorov) – 25. Ališauskas (Berglund, McMillan)

Spartak Moskva: Chomčenko (Truškov) – Rylov, Kutějkin, Nikišin, D. Višněvskij, Kulik, Gončarov, Kutuzov, Trišin – Nikoncev, Karsums, Zubov – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Daugavinš, Talalujev, Juňkov – Cyplakov, Kokarev, Stoljarov.
    Dinamo Riga: Gudlevskis (Treťjak) – Balinskis, Marshall, Berglund, Sotnieks, Ališauskas, Zile, Gimajev – Trastasenkovs, Darzinš, M. Redlihs – Ullström, Ashton, Berglund – McMillan, Džerinš, Marenis – Gillies, Gegeris, Pavlovs – Meija.