Karviná – Bohemians 1905 0:0 (kon.) | Zlín – Sparta 0:2 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
FC Zlín
0:2 (0:2)
AC Sparta Praha
Neděle 15.09.2019, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 9. kolo

A je konec. Sparta podala velmi dobrý a koncentrovaný výkon, po kterém po zásluze poveze domů plný bodový zisk. O všem se rozhodlo už v v prvních dvaceti minutách zápasu. Nejprve v 6. minutě dostal Tetteh skvělou přihrávku od Frýdka a nadvakrát prostřelil Dostála. O chvíli později vybojoval Tetteh penaltu, kterou proměnil Guélor Kanga. Ve druhém poločase si už Sparta chránila vytvořený náskok a bez jakýchkoliv nervů dotáhla utkání do vítězného konce. Děkuj za pozornost a někdy zase na počtenou! (16:58:04)

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Adnan Džafić (FC Fastav Zlín).

90+3
    Do konce zápasu zbývají ještě tři minuty, hra už ale zcela ztratila tempo.

90+2
    Jiráček na půlce zfauloval Kozáka.

90+1
    Sudí Houdek přidává k tomuto zápasu pět minut.

90
    Poslední minutu základní hrací doby začíná Sparta v útoku.
    89. Folprechtův halfvolej nezamířil na bránu

89
    Čanturišvili hlavou přihrál Folprechtovi, který byl úplně sám a mohl se pokusit o střelu. Jeho pokus ale mířil nad.

87
    Semih Kaya se pokusil o hlavičku, mířil však nad.

86
    Střelu Libora Kozáka na poslední chvíli přizvedl nad branku zlínský stoper Buchta. Následovat bude sparťanský roh.

85
    Dnešní utkání sleduje na zlínské Letné 5650 diváků.

84
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Lukáš Železník.

83
    Po centru Čanturišviliho budou domácí zahrávat rohový kop.
    82. Kozák ve skluzu ve výborné šanci netrefil bránu

82
    Plavšić z levé strany nacentroval na Kozáka, který ve výrazné šanci minul tři tyče.