Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Minsk – Chabarovsk 1:0 (po pr.) | Riga – Jaroslavl 2:3 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 4:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 18.09.2019, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:02:35)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 6495 diváků!

Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka (CLJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:10
    Lukáš Sedlák (CLJ) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:29

Střely na branku: 26 – 31

Je konec! Traktor Čeljabinsk nakonec zvládl otočit vývoj dnešního utkání a na ledě Sibiru Novosibirsk vítězí 2:1 v prodloužení. Úvod prodloužení přitom patřil domácím, kteří ale zbytek přesilovky nevyužili. Poté fauloval Kazakov a Andrew Calof po krásné akce rozhodl o výhře Traktoru.

64:03 Andrew CALOF - 1:2

64:03
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Traktor vítězí díky přesilovkové brance! Po krásné akci dostal přihrávku na levou stranu ANDREW CALOF a přesnou střelou rozvlnil síť! Asistence: Jesse Virtanen.

63:33
    Lukáš Sedlák dostal nabito na modrou čáru, ale jeho dělovka minula branku a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.

63:18
    Traktor si zahraje přesilovou hru a bude moci rozhodnout! Dvě minuty za podrážení dostává Maxim Kazakov.

62:33
    Po delší době se pokračuje ve třech na obou stranách. Do útoku se hnali hosté, ale ani tady z toho nebylo zakončení.

62:08
    Harri Säteri si dal pozor na slabou střelu od mantinelu a bez problémů kotouč vykopl pravým betonem do bezpečí.

61:35
    Sibir se už znovu tlačí do útoku, ale hráči v bílých dresech hýří aktivním pohybem a nedávají domácím střelcům prostor.

61:13
    Hyka se tlačil před domácí branku, jenže neustál souboj s obráncem a upadl. Faul se nepíská.

60:39

60:10
    Domácí uspěli na vhazování a ihned se vydali do útoku. Sibir ještě dohrává přesilovou hru.