Toronto – Ottawa 1:3 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Tampa – Carolina 0:3 (kon.) | Detroit – Chicago 5:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 1:2 (po pr.)
Colorado – Vegas 0:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 4:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 3:4 (kon.) | Los Angeles – Arizona 0:5 (kon.)
New York Islanders
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Středa 18.09.2019, 01:00 • Barclays Center, New York • Příprava NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:41:11)

Domácí tedy nakonec vítězí v prodloužení. Tým, který nevedl, tak nakonec vítězí. V první třetině se prosadil Raffl. Na další trefu se čekalo až do poslední třetiny, kde se trefil Brassard, Suško a Eberle. V prodloužení rozhodla akce Jobsta, který ji založil a i ukončil, takže dobrá práce amerického mladíčka.
    Islanders příště hrají 21.9. na ledě Detroitu. Philadelphia se příště představí 20.9. doma s Bostonem.

64:07 JOBST - 3:2

64:07
    Islanders právě vstřelili branku!
    MASON JOBST zatáhl puk do pásma, dal ho Andersu Lee. Ten vystřelil a Harta jeho střelu neudržel, takže lehká práce pro dorážejícího Jobsta.

63:27
    Brassard dostal puk v útočném pásmu, ale nikam nespěchá.

62:42
    Eberle a Barzal zakombinovali v pásmu a druhý jmenovaný se dostal ke střele. Jeho pokus skončil pouze v náručí Harta.

62:05
    Lee hledal před brankou Jobsta, který ovšem puk netrefil.

61:26
    Hostující Laughton se hnal dopředu, ale v poslední chvíli mu puk ujel.

60:49
    V první minutě drží puk hosté, ale v útočném pásmu to moc není.

60:01

Třetí třetina nám nabídla hned tři branky. Nejprve v čase 46:52 vyrovnal domácí Brassard, který využil nahrávky Barzala. V čase 48:23 dostal hosty do vedení Suško, který tečoval nahození Bigrase a v čase 58:26 vyrovnal Eberle, čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.
    58:26 EBERLE - 2:2

58:26
    Mathew Barzal udělal kličku rozdíl na pravé straně a puk předložil před branku pro JORDANA EBERLEHO, který se do odkryté klece nemýlil.

57:55
    Domácí jdou do šesti. Greiss je na lavičce.

57:20
    Hosté hrají ve středním pásmu, což jim vyhovuje.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 47. Brassard (Barzal), 59. Eberle (Barzal), 65. Jobst (Lee) – 4. Raffl (Bigras), 49. Suško (Bigras)

New York Islanders: Greiss (Coreau) – Barzaů, Bernier, Bolduc, Bourque, Brassard, Dal Colle, Dobson, Eberle, Fritz, Jobst,, Johnston, Leddy, Lee, Maclean, Pelech, Pulock, Wahlstrom, P. Wotherspoon.
    Philadelphia Flyers: Hart (Berube) – Andereoff, Aube-Kubel, Bigras, Brennan, Friedman, Gabriel, Hagg, Kaše, Laughton, Prosser, Raffl, Rubtsov, Sanheim, Stewart, Strome, Suško, Vorobyov, T. Wotherspoon.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Suchánek, Nagy