Přerov – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Technika Brno 9:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:7 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 0:6 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 2:1 (po pr.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 2:3 (po pr.)
Plzeň – Kobra 14:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 2:5 (kon.)
Třinec – Zlín 2:10 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:5 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 9:1 (kon.)
Havířov – Poruba 3:1 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 19.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

36:10
    Adam Havel (OLO) se provinil faulem kolenem, hosté si zahrají další přesilovku.

20:01
    Na světelné tabuli naskočil po skončení prví třetiny trest pro hráče hostů za podrážení.

19:35
    V posledních vteřinách první třetiny si domácí opět vyzkouší hru v oslabení.

14:35
    A máme tu první přesilovku pro domácí.

03:36
    A máme tu další přesilovku pro Vsetín.

00:50
    Po necelé minutě hry tu máme první přesilovku, na trestnou lavici usedá Stanislav Ruda (OLO) za hákování.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 24. Macháč (Ševčík, Fasner), 46. Ruda (Lajoš), 50. Prísažný – 17. Juraň, 43. Turek (Krajčík)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Přecechtěl, Mudrák, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Přidal Š. – Havel, Zelinka, Přidal L., Lajoš, Macháč, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda
    VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Kočí, Mikula, Machů, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Sedlák – Kučera, Pospíšil