Sparta – Třinec | 4:2 (kon.) |
Přerov – Kometa Brno | 2:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Technika Brno | 9:3 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 5:7 (kon.) |
PZ Kladno – K. Vary | 0:6 (kon.) | | | Č. Budějovice – Tábor | 2:1 (po pr.) | | | Vítkovice – HK MD Šumperk | 2:3 (po pr.) |
Plzeň – Kobra | 14:2 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Chomutov | 2:5 (kon.) |
Třinec – Zlín | 2:10 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 1:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Hvězda Praha | 9:1 (kon.) |
Havířov – Poruba | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Vsetín | 3:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Kunlun | 5:4 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 2:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Vladivostok | 4:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 4:1 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 5:4 (kon.) |
Carolina – Tampa | 2:0 (kon.) | | | NY Rangers – New Jersey | 3:4 (kon.) | | | Washington – St. Louis | 3:2 (kon.) |
Montreal – Florida | 4:3 (kon.) | | | Ottawa – Toronto | 4:3 (kon.) | | | Winnipeg – Minnesota | 4:1 (kon.) |
Chicago – Detroit | 2:1 (kon.) | | | Calgary – San Jose | 6:4 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
Avangard Omsk
Tomáš Kubečka
Branky a nahrávky:
20. Kartajev (Koledov, Ar. Sergejev), 23. Arzamascev (Amirov, Sošnikov) – 11. Dědunov (Košelev), 19. Šumakov (Vojnov), 28. Vojnov, 52. Gračjov (Pokka, Šumakov), 60. Andrighetto (Košelev)
Rozhodčí: Gofman, Fraňo – Zacharenko, Sadovnikov
Diváci: 7140
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, Arzamascev, Koledov, Pašnin, Ar. Sergejev, Muchamadullin, S. Garejev – Hartikainen, Manninen, Omark – Amirov, Burmistrov, Sošnikov – Kugryšev, Chochrjakov, Kartajev – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Sudnicin (Bobkov) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Čudinov, Martynov – Andrighetto, K. Semjonov, Košelev – Beck, Pjanov, I. Makarov – A. Potapov, Stas, Dědunov – Šumakov, Gračjov, Ščerbak.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk: Sudnicin (Bobkov) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Čudinov, Martynov – Andrighetto, K. Semjonov, Košelev – Beck, Pjanov, I. Makarov – A. Potapov, Stas, Dědunov – Šumakov, Gračjov, Ščerbak.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Fraňo – Zacharenko, Sadovnikov
Diváci: 7140
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sakari Manninen – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladimir Žarkov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sakari Manninen – 2 min., hrubost).