K. Vary – Kladno 7:4 (kon.) | Litvínov – Pardubice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
Zlín – Olomouc 1:4 (kon.) | Vítkovice – Liberec 4:5 (2:3 po s.n.) | Mountfield HK – Plzeň 6:5 (kon.)
Berani Zlín
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
HC Olomouc
Pátek 20.09.2019, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky (Zlín) • Tipsport extraliga • 3. kolo

Skončilo utkání 3. kola Tipsport extraligy mezi týmy PSG Berani Zlín a HC Olomouc. V první třetině začali lépe domácí, když se v 17. minutě prosadil Pavel Sedláček a do kabin se šlo poprvé za stavu 1:0. Ve druhé třetině došlo po gólech Davida Ostřížka a Jiřího Ondruška k otočení skóre a ve třetí třetině pečetili výhru hostí opět Ostřížek a Lukáš Klimek. Hanáci si tak odvážejí ze zlínského ledu všechny 3 body. (20:00:40)

Nejlepší hráči zápasu
    PSG Berani Zlín: Libor Kašík
    HC Olomouc: Zbyněk Irgl

59:39 Lukáš KLIMEK - 1:4

59:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Výhru Olomouce pečetí gólem do prázdné brány LUKÁŠ KLIMEK. Bez asistence.

59:07
    Hostující bek Ondrušek dostává puk do středního pásma, s akciemi domácích to už nevypadá dobře.

58:53
    Zlínští to opět zkouší v šesti v útočném pásmu!
    58:26 David OSTŘÍŽEK - 1:3

58:26
    A je nejspíše rozhodnuto! DAVID OSTŘÍŽEK vyvezl puk z obranného pásma a backhandem poslal puk mezi tři tyče prázdné brány. Bez asistence.

58:10
    Olomoučtí vyhazují puk z pásma po střele Davida Noska!

57:35
    Domácí to zkouší v šesti v útočném pásmu!

57:35
    Oddechový čas pro domácí.

Dnešní utkání sleduje 4230 diváků.

57:35
    Domácí nahodili puk na Jana Lukáše, který hru přerušil.

57:02
    Strapáčova jedovka se otřela o roh lapačky Libora Kašíka.

56:20
    Domácím se absolutně nedaří si vytvořit nějaký tlak. Hosté v poklidu zatím sbírají puky a vyváží je do bezpečí.

55:51
    Střela Pavla Sedláčka byla zablokována holí Martina Vyrůbalíka.

55:19
    Lukáš Nahodil odvedl dobrou defenzivní práci a vyvezl puk až ke Kašíkovi.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 17. Szturc (Köhler) – 31. Ostřížek (Irgl, Vyrůbalík), 36. Ondrušek (Jaroměřský), 59. Ostřížek, 60. Klimek

Berani Zlín: Kašík (Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Gazda, Řezníček, Buchta, Ferenc – Köhler, P. Sedláček, Szturc – Kubiš (A), Herman, Okál – Honejsek, Palmberg, Šlahař – Fryšara, Popelka, J. Ondráček.
    HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Ostřížek, J. Knotek (A), Irgl – Strapáč, Kolouch, Klimek – Burian, Nahodil, Olesz – V. Tomeček, Handl, Hecl.

Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Lučan, Kis