Sparta – Česká Lípa 5:2 (kon.) | Slavia – České Budějovice 17:0 (kon.) | Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 0:7 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Zřejmě definitivní tečku za skóre udělal chvíli před koncem JAN HOMOLA – 17:0!

40
    Prokeš měl v poslední minutě šanci na čestný úspěch, Vondráček mu jeho nadějnou šanci zlikvidoval.

37
    Pokračujeme dále! Po samostatné akci přidává šestnáctý gól JAN HOMOLA – 16:0!

37
    Na straně Slavie už skóroval každý, kromě brankářů! Patnáctou trefu přidává KLÍMA po přihrávce od Jošta – 15:0!

35
    Jan Křemen si za ostrý zákrok odnese z utkání i žlutou kartu.

33
    Srbský Radovanovič má již pátou asistenci, tentokrát připravil míč pro RADIMA ZÁRUBU, který ještě zvyšuje již tak propastný rozdíl – 14:0!

32
    Hráč s číslem třináct dává i třináctou branku. Jejím autorem je tedy ZDENĚK SLÁMA – 13:0!

31
    Pícha chytil další dvě rány, první Brychtovi, druhou Radovanovičovi.

30
    Joštova střela z otočky zamířila těsně vedle.

30
    Dynamo se snaží jen o bránění, na útočné snahy již úplně rezignovalo.

29
    Druhý poločas je zcela v režii Slavie, Pícha nyní parádně chytil další zajímavou ránu Křemena.

25
    A už je tam dvanáctka! Další vstřelenou branku do sbírky přidal po Homolově pasu RADIM ZÁRUBA – 12:0!

22
    Hostům se nevede, střídajícího brankáře Píchu prostřelil i spoluhráč PETR BENÁT, jenž si vsítil vlastní branku – 11:0!

21
    Vzápětí znovu spolupráce Radovanoviče s MARTINEM SMĚŘIČKOU, který velmi rychle dokonává hattrick – 10:0!

21
    Ani po pauze se brankostroj nezmírnil, po přihrávce Radovanoviče přidává druhou trefu v zápase MARTIN SMĚŘIČKA – 9:0!

21

20

Petr Dejnožka

Branky: 6. Hájek, 9. Záruba (Radovanovič), 13. Křemen, 17. Brychta (Směřička), 17. Homola (Směřička), 17. Brychta (Směřička), 18. Směřička, 20. Jošt (Hájek), 21. Směřička (Radovanovič), 21. Směřička (Radovanovič), 22. Benát (vla.), 25. Záruba (Homola), 32. Sláma (Radovanovič), 33. Záruba (Radovanovič), 37. Klíma (Jošt), 37. Homola, 40. Homola (Sláma)

Karty:   11. Vondráček (SLA), 35. Křemen (SLA)

SK Slavia Praha: Vondráček (Žežulka) – Brychta, Klíma, Směřička, Jošt, Sláma, Radovanovič, Homola (C), Záruba, Hájek, Křemen.
    Dynamo PCO České Budějovice: Jasenský (21. Pícha) – Prokeš, Pouzar (C), Benát, Lengyel, Hačka, Hrbáč.

Rozhodčí: Čurda, Nagy