Petřkovice – Uničov 3:0 (kon.) | Rosice – Blansko 1:0 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 0:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Uh. Brod 1:0 (kon.)
FC Slovan Rosice
1:0 (1:0)
FK Blansko
Sobota 21.09.2019, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 8. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký den. (17:33:19)

Je to skutečně tak. Neporazitelnost Blanska je u konce. Postarali se o to v rámci osmého kola fotbalisté Rosic. Stačila jim k tomu jediná branka z druhé minuty, o kterou se hlavičkou na zadní tyč postaral Petr Malata. Hosté byli po většinu první půle a celý druhý poločas lepším týmem, ale své šance nedokázali vyřešit dobře nebo zasáhl brankář Zádrapa. Právě golman Rosic je jedním z hlavních strůjců dnešního vítězství.

90+3

90+2
    Hosté při snaze o centr z pravé strany dostali míč mimo hrací plochu. Vykopávat od branky bude hrdina Zádrapa a vypadá to, že tím také utkání skončí.

90+1
    Zádrapa chytil další střelu, tentokráte spíše propagační pokus z dálky.

90+1
    Rozhodčí nastavil utkání o dvě minuty.

90
    A stejná situace se nám opakuje. Hosté při snaze o zisk míče zahráli do zámezí. Roh pro Rosice.

89
    V závěru zdržující Rosice vybojovali rohový kop, což jim ušetří další cenné vteřinky. Tři body pro domácí jsou velmi blízko!

88
    Riskantně rozehrával brankář Blanska před dotírajícím útočníkem soupeře, přihrát ale stihl.

87
    Zezula byl faulován u postranní lajny. Rosice mají míč v držení.

86
    Traore se znovu svou šikovností dostal do vápna, jeho centr byl ale sražen mimo.

85
    Pět minut do konce zápasu a domácím se stále daří bránit náporu hostů.

83
    Žlutou kartu dostává Vítámvás (FC Slovan Rosice).

83
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Černý, přichází Daněk.

81
    Žlutou kartu dostává Novák (FC Slovan Rosice).

81
    Domácí se teď mohli uklidnit brankou na 2:0, jenže to by musel Kirschner trefit lépe! Útočník Rosic dostal míč za obranu, střílel na blížší tyč, ale balon zamířil vedle.

80
    Obraz hry je stále stejný, hosté kombinují na polovině soupeře. Nedokáží však své situace vyřešit gólově.

79
    Traore ukázal opět svou šikovnost. Naběhl si do vápna a míč předložil svému spoluhráči, který ovšem šanci zahodil, když vystřelil doprostřed, kde stál brankář Slovanu.

78
    S rozehrávkou hostům vypomohl i brankář Doležal. Ten si zatím ve druhé půli nezachytal.