Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 1:0 (kon.)
Poruba 2011 – Kadaň 4:2 (kon.) | Havířov – Sokolov 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (1:0, 2:0, 5:1)
HC Litvínov
Sobota 21.09.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • turnaj O Pohár DHL • 6. kolo

58:50
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen také radují, i když radost není příliš veliká. Nakonec gólové manko Litvínova snižuje PŘEMYSL SVOBODA, který se prosadil střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Prokop Limanovský, Ondřej Baláž.

56:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Konášek nabil z levého kruhu na připraveného PATRIKA ŠŤASTNÉHO, který pohotovou střelou u dobré pozice navyšuje skóre dnešního zápasu. Asistence: Marek Konášek, Vojtěch Cestr.

56:03
    Jindra vzal zodpovědnost na sebe a snažil se z těsné blízkosti propasírovat puk za záda karlovarského brankáře.

54:15
    Tomáš Nikl (LIM) bude zpytovat svědomí na trestné lavici za podrážení.

53:13
    Křemen nabil na Zárubu, který těsně neprostřelil brankáře hostů.

50:28
    Petr Rozhon (KVA) se pustil do menší potyčky a dopustil se krosčeku. Čekají ho dvě minuty na trestné lavici.

48:40
    Karlovarští se znovu zabydleli v útočné třetině a hledali další recept na Zelenku. U kotouče se v prostoru mezikruží objevil MAREK KONÁŠEK, který jednoduchou střelou propálil brankáře Litvínova. Asistence: Richard Záruba, Petr Rozhon.

44:34
    Energie se ještě nedoradovala z pátého gólu a přidává další. SEBASTIAN SEIDLER zůstal úplně volný před brankou a hbitou střelou přidává již šestý gól energetiků. Asistence: Patrik Šťastný, Marek Konášek.

44:04
    25 vteřin stačilo Energii ke vstřelení pátého gólu. Od modré čáry vypálil Záruba, střela se ale odrazil od těla Zelenky, přímo na připravenou hůl LUKÁŠE ADÁMKA, který jen navyšuje skóre Karlových Varů. Asistence: Richard Záruba, Petr Kořán.

43:35
    Další vyloučení na straně Litvínova. Na trestnou lavici se usadil Jiří Háva (LIM), který byl přistižen při podrážení.

40:37
    Ve středním pásmu ještě před střetem nahrál Křemen na VÍTA JISKRU, který z levého kruhu navyšuje gólové manko Litvínova. Asistence: Adam Křemen, Tomáš Křehlík.

40:34
    Po střetu zůstal na ledě ležet Adam Křemen, který se poté za pomoci spoluhráčů zvedá.

37:07
    Seidler vzal zodpovědnost na sebe a střelou z blízkosti se neprosadil.

34:42
    Prokop Limanovský (LIM) se provinil nedovoleným bráněním a Energii čeká přesilová hra.

31:21
    Svoboda, poté Fišer se snažili zlomit Horákovo štěstí v utkání, ale ten byl opět přesný jako švýcarské hodinky.

29:06
    Ve vlastním oslabení se do samostatného úniku dostal DANIEL ČERNÝ a ránou do horního růžku přidává třetí gól energetiků. Bez asistence.

28:56
    Róbert Bačo (KVA) se dopustil sekání a čekají ho dvě minuty na trestné lavici.

28:20
    Do úniku se dostal Stehlík se Svobodou. Druhý jmenovaný se dostal ke střele, ale Horák kotouč tělem zastavil.

26:35
    Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se u kotouče objevil TOMÁŠ KŘEHLÍK, který střelou z předbrankového prostoru posílá Energii do dvoubrankového vedení. Asistence: Křemen, Jiskra.

16:43
    Patrik Šťastný (KVA) se provinil pozdním dohráním a Litvínov čeká v závěru prvního dějství přesilová hra.

16:27
    Na druhé straně se do přečíslení dostal Jindra s Kyselou, proti Horákovi neuspěli.

16:08
    Dva pokusy si vybojoval Tureček, střelecky se ale neprosadil.

09:20
    Energie hledala dlouho recept na Zelenku, až z toho MAREK KONÁŠEK uvařil úvodní gól zápasu. Po střele Šťastného si kotouče ujal a trefil do horního růžku litvínovské svatyně. Asistence: Patrik Šťastný.

06:47
    Jakub Kroupa (LIM) si vysloužil dvě minuty na trestné lavici za hákování soupeře.

06:40
    Energetici bombardují Zelenku střelami. Adam Křemen přestřelit téměř prázdnou bránu!

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 10. Konášek (Šťastný), 27. Křehlík (Křemen, Jiskra), 30. Černý, 41. Jiskra (Křemen, Křehlík), 45. Adámek (Záruba, Kořán), 45. Seidler (Šťastný, Konášek), 49. Konášek (Záruba, Rozhon), 57. Šťastný (Konášek, Cestr) – 59. Svoboda (Limanovský, Baláž)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Benda, Tureček "A", Kořán, Mikulec, Stejskal, Cestr, Pohanka – Křehlík "A", Jiskra "C", Křemen – Adámek, Černý, Bačo – Záruba, Rozhon, Konášek – Šťastný, Seidler.
    HC Litvínov: Zelenka (Zajíček) – Háva, Kroupa, Baláž, Miškovič, Jonák – Jouza, Bartoš, Dufek "C", Kysela "A", Jindra, Stehlík, Šarlinger, Limanovský, Fišer, Nikl – Kovačič, Svoboda.

Rozhodčí: Šindel – Pešek, Jelínek