Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 1:0 (kon.)
Poruba 2011 – Kadaň 4:2 (kon.) | Havířov – Sokolov 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 21.09.2019, 13:00 • Ostravar aréna • turnaj O Pohár DHL • 6. kolo

Z Ostravy je to dnes už vše, mějte příjemný zbytek soboty i víkendu a já se na Vás budu těšit znovu brzy na počtenou. (15:11:35)

Dnešní utkání zná svého vítěze, po týmovém výkonu jsou jím domácí Vítkovice. V první třetině si dokázali vypracovat dvoubrankový náskok a udržet ofenzivu Kladna na uzdě, ve druhé třetině přidáním třetí branky vyhnali na střídačku gólmana Burdu. Ve třetí části si kladenští sáhli na dno a začali více bojovat a doslova se drát do Pitákovy klece, ten jim ale povolil jen jedinou branku.

59:53
    Kotouč je na domácích hokejkách, vítkovičtí už nemají kam spěchat.

59:44
    Hosté míří do pásma, Filip měl dobře našlápnuto, jeho přihrávka našla spoluhráče, ale tomu střela nesedla.

59:31
    Vítkovičtí se drží u Novotného branky, Mrva poslal puk těsně přes brankoviště.

59:13
    Za sevření kotouče je dvěma minutami potrestán hostující Zich.

59:09
    Hostující gólman byl na půl cesty na střídačku, ale vítkovičtí získali puk a Ryšavý mířil do pásma.

58:55
    Rytíři v ofsajdu, Novotný zpět na ledě.

58:35
    Zakázané uvolnění pro Vítkovice, Novotný v přerušení opouští branku.

58:17
    Hosté stále hrají s gólmanem, vítkovičtí vyhazují kotouče.

57:32
    Za nesportovní chování je na deset minut vyloučen domácí Věntus, vhazovat se bude před útočnou modrou Vítkovic.

57:10
    Kladno zpět u Pitáka, Filip zkusil dvě rychlé střely, na pomoc mu přijel i Šimek, ale domácí gólman stále drží.

56:49
    Vítkovičtí ze středního pásma jen nahodili kotouč k Novotnému.

56:05
    Rána od modré se odrazila od Ryšavého bruslí, puk je ve středním pásmu a domácí útočník se rychle přesunuje na střídačku.

55:37
    Rytíři se dostali do pásma, ale jejich hra není příliš uspořádaná.

55:10
    Kotouč končí na hostující střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.

55:00
    Kladenští rozehrávají od své branky.

54:18
    Vojtovič s Ryšavým ujeli do situace dva na jednoho, ale do přihrávky prvně jmenovaného se podařilo bránícímu hráči vsunout hůl.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 10. Věntus, 12. Věntus (Bernovský), 24. Potočný (Lednický) – 49. Bláha M. (Zíka)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Bílý, Zapletal, Kunc, Věntus (A), Machů – Beránek, Bernovský, Krška, Lednický, Bochnak, Mrva (C), Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Ryšavý
    Rytíři Kladno: Burda (Novotný) – Zich, Staněk, Šmatlák, Zíka (A), Funk, Ticháček, Volráb – Klíma, Bernat (A), Šimek, Kraus, Hašek (C), Sachr, Filip, Urban, Rendla, Ladman, M. Bláha

Rozhodčí: R. Mrkva – V. Lederer, M. Gančarčík