Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 3:1 (kon.)
Toronto – Buffalo 3:0 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (po pr.) | Edmonton – Calgary 6:2 (kon.)
Columbus – Pittsburgh 3:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Nashville Predators
Sobota 21.09.2019, 01:00 • Amalie Arena, Tampa, FL • Příprava NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotní noci! (03:55:32)

Oba týmy spolu sehrají další vzájemné přípravné utkání hned v noci na neděli od 02:00 SEČ, dějištěm tentokrát bude Nashville, přesněji Bridgestone Arena.

V přípravném utkání mezi Lightning a Predators mohou slavit výhru 3:1 domácí Bolts. Jedná se přitom o jejich první úspěch v přípravě před startem sezony 2019-2020.

Po čtyřiceti minutách vedl Nashville, v 16. minutě otevřel skóre při přesilovce útočník Calle Järnkrok.

Tampa poprvé udeřila v 50. minutě, náskok potom získala necelých 38 vteřin před koncem třetí třetiny díky útočníkovi Nikitu Kučerovovi.

Kučerov nakonec duel zakončil se dvěma góly, když stanovil konečné skóre gólem do prázdné brány.

Výborný výkon předvedli oba brankáři Curtis McElhinney, Juuse Saros. Měli několik skvělých zákroků.

59:58
    Je hotovo, Lightning zapisují v přípravě první úspěch.

59:46
    Saros samozřejmě zpět v bráně.
    59:44 Nikita KUČEROV - 3:1

59:44
    Tampa právě vstřelila branku!
    Čas 59:44, 3:1! Opuštěnou bránu soupeře trefil zprava, po pasu od Paláta, NIKITA KUČEROV. Jeho druhý gól v dnešním zápase, zároveň i v poslední minutě! Asistence: Ondřej Palát.

59:21
    Konec oddechového času, Saros už na střídačce.

59:21
    Oddechový čas pro hosty.
    59:21 Nikita KUČEROV - 2:1

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 50. Volkov (Verhaeghe, Yan), 60. Kučerov (Palát, Johnson), 60. Kučerov (Palát) – 16. Järnkrok (Bonino, Turris)

Tampa Bay Lightning: McElhinney (Martin) – Hedman, Sergačjov, Coburn, Thomas, Witkowski, Rutta – Palát, Johnson, Kučerov – Verhaeghe, Paquette, Volkov – Martel, Huntington, Stephens – Katchouk, Smith, Yan
    Nashville Predators: Saros (Ingram) – Santini, Ellis (A), Tinordi, Davies, Irwin, Fabbro – Turris, Bonino (A), Pitlick, Järnkrok, Salomäki, Grimaldi, Olivier, Carr, Tolvanen, Blackwell, Granlund, Gaudreau

Rozhodčí: Brandon Schrader, TJ Luxmore – Devin Berg, Brian Murphy

Diváci: 13 456