Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 3:1 (kon.)
Toronto – Buffalo 3:0 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (po pr.) | Edmonton – Calgary 6:2 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Čas 59:44, 3:1! Opuštěnou bránu soupeře trefil zprava, po pasu od Paláta, NIKITA KUČEROV. Jeho druhý gól v dnešním zápase, zároveň i v poslední minutě! Asistence: Ondřej Palát.

59:21
    Konec oddechového času, Saros už na střídačce.
    59:21 Nikita KUČEROV - 2:1

59:21
    Necelých 39 vteřin před koncem třetí třetiny jdou Lightning do vedení! Autorem gólu je NIKITA KUČEROV, jenž prostřelil Sarose z pravé strany. Dobrou clonu před bránou udělal Johnson, 2:1! Asistence: Ondřej Palát, Tyler Johnson.

55:22
    Kučerov zleva před bránu na teč Palátovi, Saros si dokázal poradit. Následuje reklamní přestávka.
    49:30 Alexandr VOLKOV - 1:1

49:30
    Využitá početní výhoda Lightning, v čase 49:30 máme srovnáno! Sarosovo kouzlo očaroval střelou zprava ALEXANDR VOLKOV. 1:1! Asistence: Carter Verhaeghe, Dennis Yan.

47:34
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Rocco Grimaldi – 2 min., vysoká hůl).

43:15
    Zprava zahrozil Palát, Saros ale zůstává i nadále neprůstřelný.

38:55
    Kučerov vystřelil z pravého kruhu bez přípravy, Saros se opět vyznamenal.

38:24
    Střela Johnsona z mezikruží a skvělý postřeh Sarose, jenž puk zvládl vyrazit.

37:37
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Daniel Carr – 2 min., vysoká hůl).

32:06
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Boris Katchouk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Steven Santini – 2 min., hrubost).

30:40
    Nepříjemná střela Paquettea z pravé strany, Saros puk vyrazil svou vyrážečkou mimo nebezpečí.

24:42
    Kučerov ze středu útočného pásma nabil doprava Palátovi, jeho střela bez přípravy však Sarose nepřekonala.

23:21
    Gaudreau měl na holi druhý gól Predators, McElhinney se ale proti jeho pokusu bez přípravy zleva stačil výborně přesunout a pravým betonem vyrazil.

18:14
    Dobrý bekhend Kučerova z levého kruhu pro vhazování, Saros ale připraven na správném místě.

16:12
    Výborná šance pro Turrise poslat svůj tým do dvougólového vedení, z těsné blízkosti ale tečí, po pasu od Bonina, na McElhinneyho nevyzrál.

15:42
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Cedric Paquette – 2 min., podrážení).
    15:32 Calle JÄRNKROK - 0:1

15:32
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators využívají přesilovou hru, v polovině šestnácté minuty otevírají skóre! Na pravé straně velmi dobře zapracovali Turris a Bonino, CALLE JÄRNKROK potom zleva zametal puk do prázdné brány. 1:0 pro hostující tým! Asistence: Nick Bonino, Kyle Turris.

14:58
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Boris Katchouk – 2 min., podrážení).

08:16
    Turris vystřelil z levé strany, za McElhinneyho zády se ozvala branková konstrukce.

08:03
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Jan Rutta – 2 min., nedovolené bránění).

06:32
    Salomäki střílel dobře bez přípravy z mezikruží, McElhinney se hned napoprvé blýskl skvělým zákrokem, když puk dokázal vyrazit.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 50. Volkov (Verhaeghe, Yan), 60. Kučerov (Palát, Johnson), 60. Kučerov (Palát) – 16. Järnkrok (Bonino, Turris)

Tampa Bay Lightning: McElhinney (Martin) – Hedman, Sergačjov, Coburn, Thomas, Witkowski, Rutta – Palát, Johnson, Kučerov – Verhaeghe, Paquette, Volkov – Martel, Huntington, Stephens – Katchouk, Smith, Yan
    Nashville Predators: Saros (Ingram) – Santini, Ellis (A), Tinordi, Davies, Irwin, Fabbro – Turris, Bonino (A), Pitlick, Järnkrok, Salomäki, Grimaldi, Olivier, Carr, Tolvanen, Blackwell, Granlund, Gaudreau

Rozhodčí: Brandon Schrader, TJ Luxmore – Devin Berg, Brian Murphy

Diváci: 13 456