Detroit – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 3:1 (kon.)
Toronto – Buffalo 3:0 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (po pr.) | Edmonton – Calgary 6:2 (kon.)
Columbus – Pittsburgh 3:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Sobota 21.09.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Příprava NHL

To je pro tuto chvíli ode mne všechno, přeji příjemný zbytek týdne! (03:42:24)

3. Frederik Andersen – 24 zákroků, 100% úspěšnost zákroků

Skončilo přípravné utkání mezi Torontem a Buffalem. Toronto dokázalo vstřelit v každé třetině po jednom gólu a díky výkonům Andresona, později Hutchinsona ani žádný neobdrželo. Toronto si tak došlo pro zasloužené první vítězství v letošních předsezónních zápasech, hokejisté Toronta zvítězili 3:0.

Střely na bránu 34:29
    Trestné minuty 4:4
    Hity 36:27

59:20
    Utkání už se jenom dohrává, o vítězi je dnes rozhodnuto.

58:40
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Rich Clune – 2 min., krosček).

56:51
    Ilya Mikheyev si dnes velmi hlasitě říká o místo v A týmu pro nadcházející sezónu NHL. Sice dnes branku zatím nevstřelil, ale už několikrát prokázal, že manipulace s pukem v rychlosti je jeho velká přednost .

56:03
    Toronto opět svírá svého soupeře, třetí třetina je naprosto jasně v režii kanadského celku.

55:23
    Andrew Hammond si vede ve třetí třetině famózně. Musel již řešit mnoho ošemetných situací a nyní tomu nebylo jinak. Gólman Buffala si poradil jak se střelou Nylandera, tak také s následnou dorážkou Matthewse.

55:00
    Do samostatného úniku se nyní dostal Casey Mittelstadt, ale ani on nebyl úspěšný.

54:23
    Hammond musel vytasit další zákrok, po kterém domácí zůstávají ve svém útočném pásmu.

53:04
    Hammond raději po ošemetné situace přerušil hru. Buffalo by však potřebovalo vstřelit 3 branky, ale poslední minuty se pouze brání.

52:05
    Hammond teď vychytal střelu Marinčina pomocí masky, a tak musela být hra přerušena.

51:03
    Tak to byla paráda v podání Hammonda! Mikheyev předal v situaci 2 na 1 svému parťákovi, ale hostující gólman předvedl excelentní zákrok!

50:30
    Domácí opět mačkají svého soupeře, vypadá to, že Toronto dnešní duel nejspíše zvládne.
    49:40 READ - 3:0

49:40
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto už vede o 3 branky! MATT READ využil rozpačité rozehry hostí a střelou zápěstím dokázal překonat Hammonda. Asistence: Rasmus Sandin.

48:40
    Zach Redmond nyní ukázal, že má v ruce dynamit, ale bohužel pro hosty orazítkoval jen mantinel za bránou Hutchinsona.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 10. Johnsson (Agostino, Matthews), 33. Matthews (Nylander, Johnsson), 50. Read (Sandin)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Ceci, Hollowell, Kivihalme, Liljegren, Marinčin, Rielly, Rubins, Sandin – Aberg, Agostino, Clune, Conrad, Gaudet, Johnsson, Kerfoot, Matthews, Mikheyev Nylander, Read, Shore, Timashov,
    Buffalo Sabres: Ullmark (Hammond) – McCabe, Jokiharju, Gilmour, Borgen, Bryson, Redmond – C.J. Smith, Mittelstadt, Okposo, Sheary, Cozens, Ruotsalainen, Elie, Sobotka, Thompson, Lazar, Asplund, Dea

Rozhodčí: O'Halloran, Markovic – Marquis, MacPherson