Kralupy n. Vltavou – V.Popovice 4:3 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
4:3 (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC Slavoj Velké Popovice
Sobota 21.09.2019, 18:15 • Zimní stadion města Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 2. kolo

Těsně před koncem vlastního oslabení dokázal Jakub Kaprál tvrdou střelou rozhodnout dnešní zápas. (20:43:22)

63:28
    Kralupy právě vstřelily branku!
    JAKUB KAPRÁL krásně dorazil odražený kotouč za záda Žingora.

63:07
    Kralupy ve vlastním oslabení dokázaly zatlačit při špatném střídání, střelu kryje Žingor.

62:45
    Jiří Exner parádním semaforem přerušil hru. Hosté pokračují v přesilovce.

62:29
    Ondřej Hampl byl vyloučen za podražení

60:41
    První střelu na bránu poslali domácí.

60:01

Je z námi třetí třetina, ve které Velké Popovice předvedly svoji kvalitu. Dokázaly vyrovnat ze stavu 3:1 na 3:3. Před námi je nyní 5. minutové prodloužení 3 proti 3.

60:00

59:42

58:35
    Velké Popovice pokračují v obrovském tlaku. Kralupy tak tak odolávají.

57:35
    Jakub Verbík vyloučen za podražení, Kralupy hrají ve čtyřech

57:20
    Popovice zavřely Kralupy v útočném pásmu. Obrovský závar řeší Exner ve spolupráci s obránci.

56:23
    Jiří Exner z Kralup svými zásahy drží nerozhodný výsledek.

55:34

54:00
    Velký tlak hostů, kteří hrají přesilovou hru. Výborný Exner zatím bezchybný.

53:01
    Ondra Davídek vyloučen za hákování

Jan Sláma

Branky a nahrávky: 22. Hampl (Verbík), 29. Hanžl (Prášek, Davídek), 33. David, 64. Kaprál – 4. MAŇAS (Reina, Vacek), 42. Freisler, 43. Vacek (Žoha)

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – Verbík R., David, Verbík J., Cafourek (A), Bunda, Prášek (C), Šarše (A) – Řehák,Kaprál, Hrdina, Soukup, Hampl, Student, Roubal, Hanžl, Davídek, Kučera, Neiss
    HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc, Žingor – Kolaja, Krejčí, Bartl, Nejedlý, Vít – Flieger, Rejna (C), Klešč, Žoha (A), Kukačka, Maňas, Synáč, Vacek, Freisler, Mareček

Rozhodčí: Jan Tasch – David Labuta, Jan Raška