Kralupy n. Vltavou – V.Popovice 4:3 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
4:3 (0:1, 3:0, 0:2 - 1:0)
HC Slavoj Velké Popovice
Sobota 21.09.2019, 18:15 • Zimní stadion města Kralupy nad Vltavou • Krajská liga: Středočeský kraj • 2. kolo

Těsně před koncem vlastního oslabení dokázal Jakub Kaprál tvrdou střelou rozhodnout dnešní zápas. (20:43:22)

63:28
    Kralupy právě vstřelily branku!
    JAKUB KAPRÁL krásně dorazil odražený kotouč za záda Žingora.

63:07
    Kralupy ve vlastním oslabení dokázaly zatlačit při špatném střídání, střelu kryje Žingor.

62:45
    Jiří Exner parádním semaforem přerušil hru. Hosté pokračují v přesilovce.

62:29
    Ondřej Hampl byl vyloučen za podražení

60:41
    První střelu na bránu poslali domácí.

60:01

Je z námi třetí třetina, ve které Velké Popovice předvedly svoji kvalitu. Dokázaly vyrovnat ze stavu 3:1 na 3:3. Před námi je nyní 5. minutové prodloužení 3 proti 3.

60:00

59:42

58:35
    Velké Popovice pokračují v obrovském tlaku. Kralupy tak tak odolávají.

57:35
    Jakub Verbík vyloučen za podražení, Kralupy hrají ve čtyřech

57:20
    Popovice zavřely Kralupy v útočném pásmu. Obrovský závar řeší Exner ve spolupráci s obránci.

56:23
    Jiří Exner z Kralup svými zásahy drží nerozhodný výsledek.

55:34

54:00
    Velký tlak hostů, kteří hrají přesilovou hru. Výborný Exner zatím bezchybný.

53:01
    Ondra Davídek vyloučen za hákování

52:40
    Kralupy v posledních chvílích zavřely svého soupeře v jejich obraném pásmu. Tři obrovské šance ovšem bez brankového efektu.

51:50
    Jakub Kaprál projel přes celé hřiště a těsně minul hostující branku. Z následného brejku se zase zaskvěl skvělým zákrokem Jirka Exner.

51:00
    Robin Student dostal krásnou přihrávku zpoza branky od svého spoluhráče, opět zvonila tyč hostující branky.

48:40
    Hosté se dostali do velké šance, Flieger zkoušel tvrdou střelu, kterou pokryl Exner

47:35
    Ondra Hampl projel jako nůž máslem přes celou délku hřiště, dostal se až ke střele, která zazvonila na břevno branky Velkých Popovic.

45:36
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Velké Popovice (2 min.). Luboš Rejna z týmu Popovic za hákování.

45:00
    Kralupský Prášek ujížděl po levém křídle a snažil se překvapit Žingora, ten ovšem jeho střelu i následnou dorážku vyrazil.

Domácí vstoupili do třetiny jako opaření. Hosté během minuty vyrovnali na 3:3. Hra se nyní přelevá z jedné strany na druhou. Nejprve skvělý zákrok Žingora a na druhé straně i Exnera

42:10
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Dvoubrankový náskok je fuč, hostující MARTIN VACEK, dorážel odražený puk od brankáře Exnera Asistence: Žoha

41:05
    ADAM FREISLER snižuje na rozdíl jedné branky. Bez asistence

40:01

Ve druhé třetině Kralupy na Popovice vlítly a vyhrály třetinu poměrem 3:0. Branky vstřelily Hampl, Hanžl, David.

40:00

39:10
    Domácí na ledě ve čtyrech. Do konce třetiny budou hrát v oslabení. 5 na 4

38:52
    Martin David vyloučen za krošek, Hosté budou hrát přesilovou hru

38:35
    Ondra Davídek vybojoval kotouč, poslal ho na Martina Hanžla, jeho střelu zlikvidoval vyrazil Žingor před sebe. Hosté z brejku ohrozili Exnera, ten puk podržel.

37:06
    Tomáš Prášek vyloučen za podražení

35:40
    Hosté se snaží hru vyrovnat. Vytvářejí si šance, ale zatím nedokážou trefit zařízení.

32:55
    MARTIN DAVID se řítil po křídle jako lokomotiva, jeho první střelu Žingár vyrazil pouze před sebe. Jeho dorážka ovšem skončila v pravém horním rohu hostující branky. Bez asistence

32:04
    Kralupy se dostaly v krátkém časové době ke dvěma obrovským šancím. Brankář Žingor, byl ale vždy na svém místě.

28:32
    Tomáš Prášek střílel, jeho střelu Žingor vyrazil před sebe, zde už byl připravený MARTIN HANŽL, který kotouč protlačil do sítě. Asistence: Prášek, Davídek

28:15
    Další nebezpečné nahození od hostujících hráčů zlikvidoval Exner

26:30
    Odražená střela jednoho z obránců Popovic se dostala až do brankoviště Kralup, Kotouč nakonec domácí obránci vyhodili.

25:08
    Zdržování hry za vyhozený kotouč

Domácí v plném počtu. Tomáš Prášek je zpátky na ledě

21:45
    Kralupy jsou ve čtyřech, vyloučen domácí kapitán Tomáš Prášek za nedovolené bránění

21:19
    ONDŘEJ HAMPL svoji buldočí zarputilostí dokázal dostat kotouč za záda brankáře Žingora. Asistence: Jakub Verbík

21:05

21:00
    Kralupští obránci ztratili na útočné modré puk, hostující Žoha ujel, ale domácí podržel brankář Exner

20:01

20:00

18:38
    Jan Bartl zastavil Robina Studenta za pomoci nedovoleného bránění

17:50
    Kuba Kaprál zakončoval do prázdné branky, když se brankář Žingor ještě nacházel za svoji brankou. Puk vyrazil jeden z hráčů Popovic následnou dorážku už hosté zastihli a povedlo se jim plynule rozehrát.

16:10
    Martin David se řítil do šance, vzal si kotouč před vlastní brankou a zastavil ho až hvizd rozhodčího za údajný ofside

15:20
    Kralupy se tlačí stále více a více do koncovky, snaží se vyrovnat. Davídek poslal do šance Ondru Hamplu, který si prohodil kotouč mezi nohama, následně poslal přihrávku před bránu, kde byl připraven Žingor

14:51
    První zásah nového brankáře Popovic

13:00
    Otřesený Tomáš Lorenc z předchozího zranění odchází ze hřiště, nahrazuje ho Michal Žingor

08:35

07:10
    Lukáš Kukačka z Velkých Popovic vyloučen za podrážení

6:20
    Robin Student vyloučen za podražení

Kralupy pokračují v přesilové hře, nebezpečně střílel Jakub Kaprál

To nevidíme rádi, hostující brankář v bolestech na ledě, střelu od modré dostal brankář Popovice Lorenc do bolestivých míst