Třinec – Litvínov 3:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Kladno – Vítkovice 2:3 (po pr.)
Plzeň – Zlín 5:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 2:0 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 22.09.2019, 16:00 • Home Credit Aréna, Liberec • Tipsport extraliga • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (18:38:49)

A zápas je u konce! Tygři opět v závěrečném dějství vstali zázračně z mrtvých a ve třetím zápase po sobě otočili vývoj utkání. Tentokrát se jim to navíc povedlo ještě v základní hrací době a berou všechny tři body. Mladá Boleslav byla blízko k ukončení nelichotivé série, jenže jí to nevyšlo ani dnes.

59:46
    Libor Hudáček pálil do opuštěné klece Boleslavi, mířil však těsně vedle.

59:39
    Totéž se stalo s pokusem Jakuba Klepiše.

59:03
    Martin Ševc vypálil od modré, jeho střela byla ale zblokována.

58:17
    Teď už se domácím povedlo vyhození lépe, Bruslaři musí začít ve své obranné třetině.

58:05
    Petr Jelínek se dostal k černé gumě, jenže ji vyhodil pouze na zakázané uvolnění.

57:56
    Hosté díky nahození získali útočné pásmo a berou si čas na poradu. Na vyrovnání mají dvě minuty a čtyři vteřiny.

57:37
    Liberečtí poslali puk do střední třetiny a mohou vystřídat.

57:15
    Patrik Augusta reaguje na icing svých svěřenců oddechovým časem.

57:15
    Zakázané uvolnění Bílých Tygrů.
    56:34 Jaroslav VLACH - 4:3

56:34
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Domácí otáčí vývoj utkání! Hráčům Mladé Boleslavi se nepovedlo dostat touš z obranné třetiny, načež se jej chopil JAROSLAV VLACH, který z vrcholu pravého kruhu vymetl horní roh hostující brány. Bez asistence.
    56:14 Libor HUDÁČEK - 3:3

56:14
    A nakonec je vyrovnáno! Michal Birner přihrál z rohu na modrou čáru LIBORU HUDÁČKOVI a ten povedenou ranou z voleje prostřelil marně se přesouvajícího Gašpera Krošelje. Asistence: Michal Birner.

55:13
    Středočeši se již podruhé osvobozují, Tygrům se nedaří usadit v útočném pásmu.

55:12
    Ondřej Dlapa (MBL) se provinil sekání a necelých pět minut před koncem nabízí Liberci početní výhodu.

54:54
    Severočeši se stále nevzdávají, dnes jim to ale moc nelepí.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 23. M. Zachar, 27. Filippi (Šmíd), 57. L. Hudáček (Birner), 57. J. Vlach – 8. J. Stránský (Najman), 30. R. Zohorna (Hrbas), 39. R. Zohorna (Ševc)

Bílí Tygři Liberec: Peters (Schwarz) – T. Hanousek, Šmíd (A), Graborenko, Derner, Kotvan, Knot, Kolmann – L. Hudáček, Bulíř, Birner (A) – Lenc, Filippi, Marosz – A. Musil, P. Jelínek (C), L. Krenželok – M. Zachar, J. Vlach, Šír.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Ševc (A), Hrbas, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Kurka – Šťastný, Žejdl (A), Vondrka (C) – Skalický, Zbořil, Klepiš – R. Zohorna, P. Musil, J. Stránský – Pabiška, Najman, P. Kousal.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Frodl, Komárek

Diváci: 7 002