Sassuolo – Spal 3:0 (kon.) | Bologna – AS Řím 1:2 (kon.) | Lecce – Neapol 1:4 (kon.)
Sampdoria – Turín 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 2:2 (kon.) | Lazio – Parma 2:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
3:0 (2:0)
Spal
Neděle 22.09.2019, 12:30Italská Serie A • 4. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (14:37:58)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:3.
    Střely mimo: 9:5.
    Rohy: 7:9.
    Ofsajdy: 0:3.
    Fauly: 19:14.

Je za námi konec utkání, které se hrálo přes sto minut. Spokojení budou určtitě domácí, kterým se povedlo díky skvělé první půli a začátku druhé zvítězit poměrem 3:0. Je pravda, že i v průběhu druhého poločasu si Sassuolo připisovalo jednu šanci za druhou, nicméně je nedokázali proměnit.

Skóre otevřel ve 26. minutě po krásné kombinaci Caputo. Stejný hráč se prosadil i v nastavení skvělou ranou do šibenice. Na začátku druhé půle stanovil konečnou podobu výsledku Duncan.

90+11

90+10
    Z rohového kopu to nebude, míč se sice snášel do vápna, jenže v něm kraloval brankář Consigli.

90+9
    Hráči SPALu se dostanou v závěru k rohovému kopu. Připíší si čestný úspěch?

90+8
    Nyní ani hosté, kteří jsou v držení míče, nikam nespěchají. Utkání se dohrává, o výsledku je dávno rozhodnuto. Přesto se kvůli dlouhému řešení situace ještě bude hrát.

90+7
    U míče byl i Consigli, který vypomáhá svému celku s rozehrávkou. Dnes si připsal jeden skvělý zákrok, jinak moc práce neměl.

90+6
    Hosté drží míč na polovině hřiště a přihrávají si. Vypadá to, že dnes jim prostě není přáno.

90+5
    Rozhodčí branku neuznává kvůli těsnému ofsajdu! Situaci dohromady přezkoumával nějakých sedm minut a pomalu nám vyprší šestiminutové nastavení.

90+3
    Hráči se nervózně procházejí po hřišti, diváci pískají a bučí. A my stále nevíme, jak sudí rozhodnou.

90+2
    To jsme tu už dlouho neměli. Na hřišti pořád nikdo neví, jaký bude verdikt.

90+1
    Aby ještě dříve nevypršelo nastavení, než se rozhodne. Diváci pochopitelně bučí, raději by viděli fotbal.

90
    Stále nevíme, zda to bude gól. Rozhodčí mezitím oznámil, že nastavuje šest minut!

88
    To je smůla! Hostům se povedlo vstřelit gól, jenže nakonec neplatí. Murgia skóroval z penaltového puntíku prakticky do prázdné branky, jenže přihrávka na něj byla od hráče, co se předtím nacházel v ofsajdu. Rozhodčí však situaci pro jistotu zkontroluje.

87
    Boga předvedl kvalitní práci, dostal se přes Salu a neohroženě si to z boku mířil na brankáře soupeře, pod nohy mu ale skočil Cionek, který bezchybně zasáhl.

86
    Murgia trefil hráče ve zdi a od nich se míč dostal na roh. Zahrával jej stejný hráč, balon se kroutil do vápna, nejblíže k němu měl Consigli, který ho vyrazil mimo nebezpečné území.

85
    SPAL nadále pokračoval v útoku, což se jim vyplatilo. Vybojoval další standartku, povede se hostům snížit?

84
    Hosté dokázali vybojovat rohový kop. Centrovaný míč však přeletěl úplně všechny hráče ve vápně. Bude to odkop od branky.