Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – Los Angeles 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Detroit Red Wings
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 22.09.2019, 23:08 • Little Caesars Arena, Detroit • Příprava NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (01:41:45)

3. Brian Dumoulin (PIT) 1+0

Detroit Red Wings na domácím ledě slaví druhou výhru v letošní přípravě. Detroit po otočení vývoje skóre ve druhé třetině a následném srovnání Pittsburghu dovedl duel do prodloužení, ve kterém o svém vítězství rozhodl po krásné sólové akci Dylana Larkina, jíž zakončil střelou z první Madison Bowey, který je podepsán pod všemi třemi góly Red Wings v tomto střetnutí.

62:58 Madison BOWEY - 3:2

62:58
    Detroit právě vstřelil branku!
    Nádherný gól Detroitu! Larkin po vhazování přebruslil celé kluziště, prosmýkl se skrz dva obránce do pravého rohu a přihrál na levý kruh k volnému MADISONOVI BOWEYMU, který ránou z voleje pod horní tyčku rozhoduje o výhře Detroitu! Asistence: Dylan Larkin.

62:49
    Rust parádní kličkou na střed objel Berniera, ale zakončení poslal těsně vedle! Brankář Detroitu poté zastavuje hru, když k němu byl puk posunut.

62:03
    Bernier ramenem zastavil dobře umístěnou střelu Simona z levého kruhu. Následný protiútok Detroitu byl zastaven už ve středním pásmu.

61:11
    Larkin při útoku přenesl hru na levou stranu, Mantha ovšem ve vyložené pozici Jarryho nepokořil!

60:53
    Simon rozehrál velmi dobrou akci před brankou Detroitu, ale Bernier, i s výpomocí blokujícího Zadiny, odolal.

60:01

O výsledku dnešního přípravného utkání se bude rozhodovat v prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

60:00

59:45
    Pittsburgh po nahození puku odchází střídat. Hosté už útočit nebudou.

59:02
    Bernier zastavil výpad Haggertyho a přerušuje hru.

58:57

58:48
    Detroit se ubrání, znovu dostal puk mimo své pásmo.

58:25
    Další vyhození Red Wings.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 21. Bertuzzi (Bowey, Larkin), 25. Mantha (Seider, Bowey), 63. Bowey (Larkin) – 6. Dumoulin (Tanev, Blueger), 39. McCann (Rust)

Detroit Red Wings: Bernier (Larsson) – Seider, Bowey, Cholowski, McIlrath, Saarijarvi, Kaski – Bertuzzi, Larkin, Mantha – Smith, Rasmussen, Erne – Hirose, Ehn, Zadina – Kuffner, Veleno, Ford
    Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Joseph, Dumoulin, Almari, Riikola, Johnson, Marino – Aston-Reese, Blueger, Tanev – Rust, McCann, Legare – Simon, Lafferty, Haggerty – Di Pauli, Agozzino, Angello