Litoměřice – Sokolov 5:3 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Chomutov 0:4 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Slavia – Přerov 3:0 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Piráti Chomutov
Pondělí 23.09.2019, 17:30Chance liga • 6. kolo

I třetí třetinu vyhráli hostující hráči, kteří si do Chomutova odváží tři body za konečnou výhru 4:0. Domácím se dnes příliš nedařilo. Několik svých šancí nevyužili, stejně jako dvojnásobnou početní výhodu v první třetině. (19:56:30)

59:41
    Klíma útočil na hattrick, jeho střelu ale vyráží Schwarz betonem.

58:54
    Hosté jsou na ledě v pěti.

58:13
    Blaha se vydal na útočný výlet, v útočném pásmu ale nepochodil.

57:27
    Domácím se nedaří dostat do útočného pásma, aby alespoň vstřelili čestnou branku.

56:54
    Ta ale poměrně brzy končí. Vyloučen hostující Stanislav Vrhel za hrubost.

56:13
    Hosté tak mají k dispozici čtyřminutovou přesilovou hru.

56:13
    Vyloučen domácí Ondřej Chrtek na 2+2+10 minut za hrubost a Adam Klapka za hrubost. U hostů pak Viktor Axel Lang taktéž za hrubost.

56:13
    Rozhodčí stále vymýšlejí tresty za zvuků Věry Špinarové a její písně Raketou na Mars. Zřejmě se ještě nějakou chvíli hrát nebude.

56:13
    Na ledě nyní vzniklo několik šarvátek, tohle se bez trestů určitě neobejde.

55:13
    Rychlovského střela z pravého křídla se mezi tyče nevešla.

54:35
    Úmyslný ofsajd posílá hru zpět před Schwarze.

54:25
    Llewellyn nyní bojoval před brankovištěm, puk ale tečoval jen do Schwarzových betonů. Domácí brankář poté přerušil hru.

54:09
    Tejnor chytře hledal před brankou Llewellyna, tomu ale puk jen brnkl o hůl a zamířil mimo.

53:31
    Chrtek ztratil kotouč, zakončovat tak mohl Chrpa, kterého ale dokázal eliminovat Kunst.

53:15
    Nyní zakončoval Jiruš, hostující brankář má ale puk mezi svými betony.

52:45
    Pavlát byl nyní v ohni střel, vše ale ustál. Kupředu tak mohli hosté, ani oni si ale před Schwarzem přesně nepřihráli.

52:39
    Hosté hrají v plném počtu.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 4. Klíma (Pitule, Vrhel), 26. Llewellyn (Žovinec, J. Svoboda), 40. Lang (Llewellyn, Tomica), 48. Klíma (Pitule, Rýgl)

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Hrstka) – Buchtela, Kunst, Aubrecht, Žůrek, Niko, Hampl, Kovář – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Půček, Chrtek, R. Duda – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Klapka, Bittner, Šafařovský.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Rýgl, Žovinec, Tejnor, Blaha, Lang, Pařízek, R. Havel – Suchý, Pitule, Stloukal – Llewellyn, J. Svoboda, Tomica – Chrpa, Vrhel, Klíma – Ma. Svoboda, Hrala, Tupý.

Rozhodčí: Hucl, Valenta – Axman, Hnát