Chabarovsk – Vladivostok 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 4:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Ufa 2:4 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 1:0 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 24.09.2019, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:59:54)

Avtomobilist Jekatěrinburg: 43.

Je konec, z bitvy dvou nejlepších týmů dosavadního průběhu základní části KHL bere bod navíc domácí Viťaz, který tak prodlužuje svou sérii vítězství. Dnes to nebyla nijak velká hokejová podívaná, s výjimkou první třetiny, kdy se hrál opravdu špičkový hokej. Pak ale hra upadla spíše do slabšího průměru a byť se poměrně často střílelo, nebyly to vyložené gólovky, spíše střely od mantinelů nebo od modré.

62:04 Arťom ŠVEC-ROGOVOJ - 1:0

62:04
    Viťaz právě vstřelil branku!
    První a zároveň jediný gól tohoto zápasu dávají při přesilové hře domácí, kteří tak rovnou rozhodují o svém vítězství! Alexandr Sjomin si počkal, až si ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ najede od mantinelu blíže k brance Jekatěrinburgu, poslal mu přesným pasem puk a Švec-Rogovoj překvapil Jakuba Kováře střelou nad pravé rameno, pod horní tyčku branky Avtomobilistu. Asistence: Ville Lajunen a Alexandr Sjomin.

61:50
    Při vyloučení v prodloužení se hraje čtyři na tři, domácí tak mají šanci na rozhodnutí zápasu.

61:45
    Oddechový čas pro domácí.

61:45
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., hákování).

61:33
    Na druhé straně šel do souboje s dvěma bránícími hráči Denis Bodrov (Jekatěrinburg), ani to nemělo šanci na úspěch.

61:10
    Jegor Voronkov (Viťaz) volil příliš komplikované zakončení, místo toho o puk přišel.

60:45
    Puk v držení hráčů Avtomobilistu, ale ani v prodloužení to nejsou nějaké divoké útočné hody.

60:22
    Alexandr Sjomin (Viťaz) v ofsajdu, jeho zpětná otočka nebylo povedená, vhazování ve střední třetině.

60:01

Souboj dvou nejlepších týmů základní části končí po šedesáti minutách nerozhodně 0:0 a nutno dodat, že to je určitým zklamáním potom, co nám oba týmy předvedly v první třetině. V dalších dvou to totiž byla v podstatě nekoukatelná bitva, kdy spousta akcí končila u mantinelů a v rozích, odkud se góly prostě nedávají.